Международный фестиваль циркового искусства в Фигерас.

С 16 по 20 февраля в небольшом испанском городе Фигерас, известным во всем мире, как малая родина Сальвадора Дали, состоится 6-й Международный цирковой фестиваль The International Circus Festival Gold Elephant.
Международный фестиваль циркового искусства в Фигерас – яркий источник информации о том, каким будет цирк будущего. В течение года, отбираются десятки финалистов со всего мира. Благодаря чему, зрители смогут увидеть лучших гимнастов, акробатов, жонглеров и клоунов. Всего в фестивале примут участие 80 артистов из 14 стран. 
В жюри The International Circus Festival Gold Elephant только самые достойные представители циркового искусства мирового уровня. Постоянный член жюри от Украины, Президент Всеукраинской общественной организации «Цирковой союз Кобзова», Николай Кобзов. 
В этом году представить Украину в конкурсной программе фестиваля, выпала честь Владиславе Нараевой. Победительница Всеукраинского фестиваля детских и молодежных коллективов «Звезды Будущего» 2015 и участница Международного циркового фестиваля «Золотой Трюк Кобзова» 2016 поражает своим мастерством. Желаем нашей участнице удачных и ярких выступлений, высоких оценок международного жюри и теплого приема зрителей. 


Участники фестиваля 
http://www.festivaldelcirc.com/artistes-2017-2/
http://www.festivaldelcirc.com/en/
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше