Мешканці Поділля на фото 1886 року

8 листопада 2017
Сергій Присяжнюк
В мережу виклали цікаві світлини мешканців Поділля кінця ХІХ століття.

Фото датуються 1886 роком. Їх автором є Іосиф (Йосип) Кордиш (? – 1878). Відомо, що він займався професійно фотографією в таких містах, як Київ та Кам'янець-Подільський. Перше своє фотоательє на Хрещатику (Київ) він відкрив у 1868 році, також мав своє фотоательє в Кам'янці-Подільському. Працював також в Одесі. Його фотографію вважали однією з найкращих.

Кордиш мав звання офіційного фотографа київського Університету Святого Володимира, був членом Південнозахідного відділу Географічного Товариства, яке в середині 1870-х років об'єднувало відомих науковців.
 
В 1870-х роках видав "Этнографический альбом Малороссии Иосифа Кордыша, члена Юго-западного отдела Русского географического общества".

Помер фотограф Кордиш в роки російсько-турецької війни, орієнтовно в 1878 році, залишивши по собі багату спадщину образів.


 
Джерело: tenews
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Екологічні дебати: поводження з ТПВ в Україні має враховувати досвід ЄС"
Освітня технологія "Дебати", що поширює інтелектуальну гру у змагальному форматі на задану тему. Дебатні клуби є ознакою європейськості університетів, які мають за мету розвивати у студентів критичне мислення. Британський формат.
Читати більше