MediaStar кидає виклик! Чи допоможе методика Юрія Дудки підготувати більше якісних спікерів для України

12 серпня 2012
Редакція

Методика підготовки телеведучих, розроблена педагогом Юрієм Дудкою, веде свій лік ще з часів Помаранчевого Майдану 2004 року, коли він став відомим на всю Україну як тренер, який допомагав політикам та громадським діячам підготуватися до публічних виступів та як автор унікальної програми підготовки спікерів через створення лінгвістичних стратегем виступу.

Сьогодні, для студентів його школи MediaStar TV School, яка готує ораторів з 2003 року — розроблено покрокове навчання, що засноване на 8-ми ступеневій програмі. Ця методика відкриває перед студентами можливість навчатися ефективно впливати на аудиторію та взаємодіяти з нею, здобуваючи собі популярність.  Юрій Дудка почав використовувати ці методи навчання для підготовки політиків до їхніх виступів перед камерами та тисячами глядачів зі сцени. Тоді через його програму підготовки пройшли майже всі нинішні народні депутати, яких ми бачимо на різноманітних телевізійних шоу — від ток-шоу Савіка Шустера до героїв новин.

Основа й унікальність програми — це подолання внутрішнього страху, або “Ефект зайвого адреналіну”. Це перші кроки, які допомагали політикам уникнути занадто сильних емоцій під час виступів, контролюючи піки адреналіну як головного гормону страху. Це дозволяло їм знайти в собі впевненість та здатність вільно висловлювати свої думки перед камерою. 
На етапі проходження курсу "Майстерність публічних виступів" спікери вчилися розкривати свій потенціал, розвивати навички ефективного діалогу з аудиторією, планування виступу та створення впливового контенту. 

Унікальний підхід Юрія Дудки полягає в постановці голосу та жестів. Він допомагає студентам знайти свій голосовий діапазон та розкрити експресивність свого голосу. Постановка жестів та рухів важлива для створення впливового образу, який відповідає меті виступу.

Юрій Дудка вніс також значний вклад у розвиток медійної та публічної сфери, сприяючи підготовці та підтримці талановитих професіоналів. Його унікальний підхід до підготовки телеведучих, ведучих заходів та громадських діячів став переломним у розвитку медійної освіти в Україні. Шляхом використання власного досвіду та знань у галузі комунікацій, Юрій Дудка допомагає студентам розкривати свій потенціал, навчитися ефективно взаємодіяти з аудиторією та долати внутрішні бар'єри.

Засновник MediaStar, після захисту дисертації на здобуття наукового ступеня Доктора філософії з економіки, вніс також помітний внесок і у розвиток Радіо Ера, створивши  відділ економічних оглядачів на станції. Цей крок став ключовим для розширення діяльності радіо та забезпечення його стійкості та успішності. 

Під керівництвом доктора Юрія Дудки студенти MediaStar, навіть не маючи попереднього досвіду, змогли створювати серйозні журналістські матеріали розслідування, за які було відзначені численними нагородами. Керівництво та наставництво Юрія дозволили їм розвивати креативність та професійні навички, необхідні для створення високоякісних журналістських матеріалів.

Ірина Сисоєва, Альона Горяча, Наталія Галушка, Наталія Чекаль та Денис Разін, — студенти MediaStar, які увійшли до складу відділу економічних оглядачів, також внесли значний вплив на роботу станції. Цей відділ, створений під керівництвом Юрія Дудки, став новим майлстоун в економічній журналістиці. Завдяки їхній роботі, радіо 'Ера' могло надавати своїм слухачам актуальну та інформативну економічну інформацію.

"Я був здивований, коли вже через 3 місяці навчання я опинився в студії. Ранковий новиннєвий журналіст одразу після школи — я не міг собі цього уявити. Юрій Дудка знав всіх в українських медіа, і його студенти були справжніми щасливчиками після MediaStar." , каже випускник MediaStar TV School Денис Разін.

Слід зазначити, що однією з найбільш значущих спадщин Юрія Дудки є його методика "Подолання Страху та Вдосконалення Мистецтва Публічних Виступів". Ця програма від MediaStar TV School не лише допомагає подолати нервовість та страх перед публічними виступами, а й розвиває навички ефективної комунікації, управління голосом та жестами, адаптації до аудиторії та багато інших важливих аспектів. Дана методика стала значним практичним доповненням до теоретичної освіти в галузі комунікацій.

Автор Віталій Дикий, Заслужений журналіст України

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com