Майстерня щастя разом із Дашою Непочатовою

25 липня 2017
Редакція
27 липня о 19:00 у творчому Дому Талантів у Києві, що на Подолі, відбудеться майстер-клас "Майстерня щастя разом із Дашою Непочатовою". Творча агенція "Бюро Дівочих Мрій" запрошує усіх тих, хто бажає бути щасливим, жити легко та натхненно, втілюючи свої мрії в реальність!

У народі кажуть: всякий свого щастя коваль. Далай Лама називає щастя сенсом людського існування, а основний рух в житті кожної людини – рухом до щастя.
 
Щастя нагадує повітряну кульку. Чим вона більша, яскравіша, легша, тим сильніше приваблює і манить до себе. Проте щойно у кульці з’явиться дірка, з якої починає витікати повітря, вона зіщулюється як шагренева шкіра або лопається. Щаслива людина немовби сяє, а нещаслива – гасне.

Під час майстер класу ви зробите маленький, проте базовий крок до того, щоб відчувати щастя кожен день – дасте визначення, що ж таке щастя особисто для вас і пригадаєте, що саме робить вас щасливим. Бо щастя знає, кого шукає.А також група говоритиме про 7 смертельних гріхів для щастя – про те, як кожен з нас власними руками проколює повітряну кульку щастя. І про 7 звичок щасливих людей – про те, як кожен з нас зможе заклеїти існуючі дірки і підкачати кульку, щоб вона знову злетіла у повітря. І наостанок відбудеться дискусія про те, як можна відчувати себе щасливим кожного дня.

Отже, під час майстерні щастя кожен:

  1. отримає власний рецепт щастя;
  2. дізнається, які негативні життєві сценарії не дозволяють нам бути щасливими кожен день;
  3. отримає практичні навички та інструменти, за допомогою яких зможе переплавити негативні емоції на позивні та наповнити своє життя щасливими митями та відчуттями.
 
Даша Непочатова – письменниця, лайф-коуч, автор психологічних програм для жінок "Народження жінки" та "Жіноча ініціація". Автор власного щастя. Організатор втілення власних мрій у реальність. Відвідала 32 країни світу. У минулому керівник програм Українського форуму благодійників (2008 - 2014), член правління глобальної мережі VOLiNTEER.ORG (2010 - 2012). Співавтор першого в Україні навчально-методичного посібника "Благодійність бізнесу: корисно для себе – ефективно для інших". Стажувалася і вивчала досвід роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США.
 
Організаційний внесок: 120 грн (за умов попередньої передплати), 150 грн (в день події)
Обов’язкова попередня реєстрація: goo.gl/forms/Yc0iZerxPuiT4oJr2

Чекаємо на Вас за адресою: вул.Воздвиженська 21-23 (2 пов., вхід із двору, орієнтир - ресторан "Крабсбургер"), Творчий центр "Дім Талантів".
Контактні номери телефонів: 098-878-47-83, 050-383-34-07

Сторінка події на Фейсбук: www.facebook.com/events/114374209196257
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше