Майстерня "Щастя по суботах" - для тих, хто готовий бути щасливим

20 вересня 2017
Редакція
Запрошуємо вас взяти участь у майстерні "Щастя по суботах"!

23 вересня 2017 – 14 жовтня 2017, Київ

Чотири суботи, дванадцять годин на шляху до себе.
Програма для тих, хто готовий бути щасливим.
 

Програма буде цікава всім, хто прагне:

• дослідити тему щастя в своєму житті;
• розібратися в питаннях щастя з наукової точки зору;
• набути навичок повернення в ресурсний стан;
• вивести свою формулу щастя і наповнювати своє життя моментами радощів.

12 годин роботи в групі з психологом Іриною Малішевською та лайф-коучем Дашою Непочатовою в рамках чотирьох зустрічей:

23 вересня 2017, 11:00 -14:00
30 вересня 2017, 14:00 -17:00
07 жовтня 2017, 11:00 -14:00
14 жовтня 2017, 11:00 -14:00


а також домашніх завдань між зустрічами.

МИ ОБГОВОРИМО

- що таке щастя?
- фундаментальний парадокс щастя чи "пастку щастя",
- що потрібно нашому мозку для щастя,
- стратегії щастя,
- джерела щастя,
- як підвищити рівень щастя у своєму житті (не лише за допомогою шоколаду).Інструменти програми: групова терапія, груповий коучінг, індивідуальна робота, робота в парах, медитації, письмові практики.

ФОРМАТ: Максимальна кількість учасників – 10 осіб. Група закрита – це означає, що беруть участь тільки ті учасники, які зареєструвалися на всю програму. Закритий формат дозволяє сформувати в групі атмосферу довіри та безпеки.

МІСЦЕ: повідомимо зареєстрованим учасникам, затишна зала в центрі чи на Подолі.

ВАРТІСТЬ однієї зустрічі – 250 грн (усього 1000 грн за 4 зустрічі програми).

Попередня реєстрація та 50% передплата обов’язкові:
goo.gl/forms/umMHVTlNmnU9QOBm2

Передплату 50% необхідно внести до 20 вересня, аби гарантовано забронювати для себе місце.
 

ВЕДУЧІ:

Даша Непочатова – лайф-коуч, сексолог, письменниця, автор психологічних програм для жінок "Народження жінки" та "Жіноча ініціація". Автор власного щастя. Мрійниця, яка втілює свої мрії у реальність. Відвідала 32 країни світу. У минулому – керівник програм Українського форуму благодійників (2008–2014), член правління глобальної мережі VOLiNTEER.ORG (2010–2012). Співавтор першого в Україні навчально-методичного посібника "Благодійність бізнесу: корисно для себе – ефективно для інших". Стажувалася і вивчала досвід роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США.

Ірина Малішевська – клінічний психолог, сексолог, арт-терапевт, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук. Вивчала нонфікшн у французькій літературі. Перекладає фільми для кінофестивалів Docudays та 86. Для дипломної роботи з психології вивчала рівень щастя українських фрілансерів. Колекціонує досвіди взаємодії зі світом: рятувала бейбі-черепашок вимираючого виду на південному узбережжі Туреччини в рамках екологічного волонтерського проекту, організовувала трансатлантичну експедицію "Шляхом Колумба" команди українських мандрівників EQUITES. Автор блога про подорожі Девочка на шаре. Веде щотижневу групу психологічної підтримки при київській лікарні.

Фото на афіші Oksana Borovets

Сторінка події на Фейсбук: www.facebook.com/events/876947869124271
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше