"Майстерня патріота": ми хочемо, щоб Україну та український стиль впізнавали у всьому світі

10 квітня 2015
Редакція
Ви мабуть помітили, що останнім часом в нашій країні відбуваються кардинальні зміни. І хоч ситуація не така позитивна як хотілося б, є доволі багато причин для радості. Можна вкотре розповідати про те, наскільки все українське стає модним не тільки серед нас, а й за кордоном. Але погодьтесь, про це було сказано вже чимало. Тому ми вирішили зробити інакше і сьогодні познайомимо вас з ініціативними хлопцями та дівчатами, які беруть участь в процесі популяризації наших традицій та культури у світовому масштабі. Отож мова піде про молодий український бренд "Майстерня патріота".
 
Почнемо з самісінького початку. Проект з’явився порівняно недавно. Ні для кого не секрет, що в часи Революції гідності в багатьох українців виникло неабияке почуття патріотизму. Але якщо більшість з них належали до так званої "диванної сотні", то ці молоді люди були в епіцентрі подій. В ті часи учасники Автомайдану (до якого належали наші сьогоднішні герої) намагались всіляко допомагати нашим співвітчизникам, які вийшли на захист українського добробуту: постачали майданівцям дрова, одяг, продукти та речі першої необхідності.

Пройшов час, змінилась ситуація в країні та, відповідно, вектор роботи волонтерів. Тепер першочерговим завданням для них (як і загалом для всіх нас) стала моральна та фізична підтримка бійців, котрі пішли на фронт буквально "голі й босі".

Волонтери почали шукати спосіб допомогти українським військовим. Вирішили продавати автовишиванки (наліпки на авто з традиційними українськими орнаментами, які зазвичай прикрашають вишиті сорочки), як виявилось в результаті, річ доволі корисна. На отримані кошти військові отримували необхідні їм речі, а горді власники автомобілів – оригінальний спосіб виділитися з натовпу.
 
Не варто забувати про хвилю патріотичного піднесення, яка захопила мешканців України на той час. Люди одягали, вішали, чіпляли на себе все, що кричало "Я – українець", то чому б не "націоналізувати" і своє авто :) Одним словом, команда проекту потрапила точно в ціль.

Але на цьому зупинятись волнтери не планували. З часом асортимент бренду почав розширятись. До вже популярних автовишиванок додались футболки, світшоти та худі з оригінальними українськими принтами. "Тепер українські орнаменти не тільки тішать око, а ще й зігрівають" - кажуть засновники про свої модні одежини.
 
Тут варто згадати, що футболки і светрики від Майстерні патріота з’явились на цей світ зокрема завдяки українським художникам і митцям. Співпрацюючи з талановитою молоддю, бренд, з одного боку, дає їм можливість поділитись своєю творчістю з іншими, а з іншого боку, гарантує вам справді неперевершені принти українського виробництва. Ну хто б не хотів мати у шафі таку трендову річ.

Є у проекту навіть своєрідний символ – ЛЕЛЕКА, створений Миколою Чепурним. Птах з’явився всього за один вечір і відразу ж припав усім до душі. Тож не дивно, що він став героєм не тільки наліпок, а й  почав з’являтись на футболках та світшотах.
 
За короткий час продукція "Майстерні патріота" здобула неабияку популярність і не тільки в Україні: сьогодні автовишиванки та футболки з лелеками можна зустріти в у Москві, США, Іспанії, Італії, Сирії, Канаді, Аргентині.

Команда також розповіла про плани продовжувати розширення асортименту, однак розкривати таємницю, що вас чекає в майбутньому, поки що не будемо ;)

Так потрохи, з часом вималювалась чітка організація під назвою "Майстерня патріота" з конкретною метою і, найголовніше, бажанням діяти. Якщо з бажанням тут, наче, все зрозуміло, то постає питання, а яку ж мету переслідує команда. Перш за все, всі зароблені гроші бренд віддає на потреби учасників АТО. 
 
Окрім того, засновники спільноти кажуть, що їх мета "зробити так, щоб Україну та український стиль впізнавали у всьому світі. Тому ми будемо допомагати просуванню робіт українських митців, підтримувати різноманітні заходи, що сприяють вихованню патріотизму українців та зростанню авторитету України".

І, хоча доволі багато людей спекулюють на ситуації та патріотичних почуттях мешканців України, намагаючись на цьому нажитись, в даному випадку ви можете розраховувати на чесність та відповідальність.
 
Щодо благодійної складової, можна з впевненістю сказати, що команда чимало зробила для наших бійців на сході. Всього за чотири місяці їм вдалось зібрати суму понад 50 тис. грн., яка пішла на допомогу 12 Київському БТрО, 43 БТрО, Батальйону Айдар, Батальйону ім. Кульчицького. Завдяки "Майстерні патріота" наші бійці отримали такі необхідні їм бронежилети, шоломи, окуляри та тепловізори, радіостанції та акумулятори, теплий одяг і необхідні господарські та побутові речі. Було придбано позашляховик. Також спільнота допомагає з організацією польових військових клубів: намагається забезпечувати їх усім потрібним устаткуванням, аби усунути проблеми з інформуванням і підтримати бойовий дух бійців.

Допомагати команда намагається з усім: від спорядження до друку бланків і топографічних карт. А запити про допомогу надходять кожного дня. Відповідно, такі речі потребують певних коштів, а отже і просування, аби ще більше людей мали змогу дізнатись про бренд і долучитись до хорошого діла.
Сьогодні, окрім українських виробників та митців, "Майстерня патріота" співпрацює з багатьма волонтерськими організаціями, серед них: "Народний тил", "Автомайдан Київ", "Картографічна сотня" і просто небайдужі люди.
 
Чесно кажучи, трохи сумно усвідомлювати, що держава не може забезпечити бійців усім необхідним у такий складний час. Але приємно, що такі ініціативні люди, як команда бренду "Майстерня патріота", беруть справу в свої руки і роблять усе можливе задля всіх нас. Однак, їм також потрібна допомога у цій нелегкій справі. Спитаєте, як ви можете допомогти? Дуже легко, шукайте "Майстерню патріота" в інтернеті або завітайте на їх сторінку в UaModna Shop, і придбайте будь-що, що припаде вам до душі.
 
А загалом, наші герої будуть раді будь-якій допомозі. Адже люди з однаковою метою повинні об’єднувати сили задля спільного її досягнення. Якщо у вас є ідеї або ви просто хочете допомогти нашим бійцям, звертайтесь до спільноти "Майстерня патріота", вони вас не підведуть!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше