"Майдан" очима американця з Нью-Йорку

21 квітня 2015
UAPOST.US
15 квітня 2015 у Колумбійському університеті відбувся показ фільму "Воля або смерть" (робота над фільмом ще триває). Цей документальний фільм був створений Дем’яном Колодієм (Damian Kolodiy) – американським режисером з українським корінням. Фільм – про "ЄвроМайдан". Мета режисера – показати, ознайомити та навчити англомовного глядача про події в Україні рід час "Революції Гідності" у 2013-2014 роках.
 
Після перегляду цієї стрічки мене переповнили відчуття та емоції. Таке відчувала не лише я, а й присутні американці. Цей фільм зачепить душу кожної людини, навіть тих, які зовсім не мають зв’язків з Україною. Вони будуть плакати. Всі в один голос говорили, що цей фільм повинні показати по всій Америці та Європі.

Дем’ян не лише хронологічно виклав події, які відбувалися на "Майдані", починаючи з грудня 2013 року, він також зміг передати на екрані почуття, біль, сльози, сміливість, гордість та рішучість українського народу, який буде стояти до останнього – до перемоги над ворогом.

"Воля або смерть" – це вже другий фільм Дем’яна. Перший фільм– "Помаранчеві хроніки" ("Orange Chronicles"), можна переглянути тут використовуючи програму "Watch Instantly with Amazon".

Коротко про фільм "Воля або смерть" тут

Лист Дем’яна до президента Барака Обами тут

Valentyna Hlushak

До речі, ще один молодий українець зняв документальний фільм про Революцію Гідності в Україні під назвою "Ціна Демократії"
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com