"Марш нової армії": Прем'єра до Дня збройних сил України від Олега Скрипки

5 грудня 2017
Редакція
Олег Скрипка презентував "Марш Нової Армії" за участі Сергія Фоменка, Івана Леньо, Тараса Компаніченка, Юрія Журавля, Сергія Танчинця та інших музикантів.
 


 
"Щиро дякуємо за організацію зйомок Андрію Денисенко та Аріславу Пастернаку. Слова Маршу – це видозмінений твір "Зродились ми великої години…" Олеся Бабія.
 
Присвячується усім героїчним хлопцям та дівчатам, які зараз здобувають на фронті нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!" - йдеться в описі до ролика.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Про Кириченко...
На порталі "Український інтерес" моя публікація про видатну полтавську перлину, голос України - Раїсу Кириченко вже зібрав чимало переглядів. Чи буде в тренді матеріал, який, фактично, до 13 річниці її смерті ніде не був висвітлений. Жоден телеканал чи навіть регіональне ЗМІ не розповіли про неї. Жаль, а з гастролями вона проїхала півсвіту, майже весь Радянський Союз!
Читати більше