Мамі: підбірка книг про стосунки, любов і сім'ю

11 травня 2018
Редакція

День матері, як відомо, святкують у другу неділю травня усім світом. Це важлива дата. Адже не має значення, скільки нам років, мами потребує кожен. Врешті завдяки їм ми ті, ким є зараз. 

Співала колискову, тулила до себе, була поруч, коли весь світ був проти - робила для нас усе і навіть більше, ніж було в її силах. 

Тому спеціально до цього особливого дня хочемо поділитися з нашими читачами підбіркою книг, яку підготував портал "Всі книги"

Вона про материнство. 

«Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою»

Усі ми знаємо Аду Роговцеву як неймовірно талановиту актрису театру та кіно. Проте, як і в кожної визначної особистості, в неї є та сторона життя, яка іноді може аж занадто цікавити публіку – сторона особиста, приватна. І якщо багато хто може і вміє приховувати її, то точно не Роговцева. Адже як зазначає Андрій Курков у передмові до видання: «Я не знаю іншої людини, яка так не вміє, наче навіть не хоче охороняти свій власний приватний світ».  Це книга-діалог між Адою та Тетяною Терен і Анною Липківською. І, звісно, те, що не може не привернути увагу – стосунки видатної акторки з дітьми, яким присвячений окремий розділ книжки.

pabulum.com.ua

«Чоловік, який вирощував комети» Анджели Нанетті

Неймовірно чуттєва книжка, яка зазирає у всесвіт маленької дитини – хлопчика Арно, який чекає на комету, що має здійснити його найзаповітнішу мрію – повернення тата. Хлопчик живе зі своєю гарною-прегарною мамою Міріам (яку він дуже любить) та молодшим братом. Мама створила в уяві сина дивовижний світ, в якому важливе місце належить чуду. Тому для неї і для Арно так важливо щоразу, коли на небі з’являється перша зірка, загадувати бажання…

starylev.com.ua

«Дженні Герхардт» Теодора Драйзера

І знову про жінку, яка має виховувати дитину самостійно. Адже чоловік, від якого завагітніла Дженні Герхардт, помирає. Сіль історії в тому, що вони не встигли навіть одружитися. Проте любовна лінія пов’язана тут з іншим чолов’ягою, і ми не про це. У житті цієї жінки буде троє дітей.

І одну дитину вона втратить занадто рано. Смерть рідних, зрада, бідність провокують зміни в образі головної героїні. Проте, не маючи іншого сенсу життя, вона не опускає руки, а знаходить його у вихованні дітей.

vsiknygy.net.ua

«Мене звати Люсі Бартон» Елізабет Страут

Книга про важливість стосунків між матір’ю та дитиною. Люсі – головна героїня роману – письменниця, яка має двох доньок. Проте є «але». Вона страждає від нестачі спілкування з матір’ю, яка відчуває те ж саме. Вони роками не спілкувалися, але коли Люсі потрапляє до лікарні, настає час зустрітися знову. Бідняцьке дитинство, сповнене психологічних травм, нездатність проявити слабкість у потрібний момент. Що ще віддалило доньку від матері?

feedram.club

«Мед для мами» Івана Малковича

І на останок треба згадати дитячу книжечку зі зворушливою історією. Вона про любов і турботу. Малесенький зайчик вирушає у велике місто, щоб знайти ліки для своєї хворої матусі. І найліпші ліки для цього – звісно ж, чай із медом! Треба додати, що книжечка має неймовірні ілюстрації, зроблені Софією Ус. Обов’язково до прочитання дорослим, які забули, що таке дитинство.

http://litcentr.in.ua
 

Не забувайте казати своїм матерям, як ви їх любите і що вони найкращі в світі! Не засмучуйте, а тільки приносьте радість!

*зображення-обкладинка - istockphoto.com
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Історія племені маорі
Протягом століть народ, про який ми будемо зараз говорити, а саме маорі, був одним з найбільш агресивних та войовничих на землі. Його виняткова жорстокість поєднувалася з підступністю, холоднокровністю і хоробрістю.
Читати більше