Максим Тимошенко: приклад цивілізованого протесту європейського формату

22 серпня 2018
Viktor Bugurt

Музична акція-протест, що відбулась у вівторок 21 серпня під стінами Міністерства культури України, є безперечним проривом для українського суспільства в аспекті ефективної комунікації.

Ключовою метою проведення акції було недопущення встановлення взаємозв’язків між музикою та корупцією.

Студенти та трудовий колектив академії виступили за право вільного та безперешкодного навчання і викладання в стінах alma mater задля покращення якості музичної освіти в Україні без вторгнення особистих інтересів.

Активістами заходу було створено унікальну «дорожню карту», головним орієнтиром якої стала музика як шлях до налагодження ефективної міжнародної співпраці. Знаковим було звучання під стінами міністерства гімну Європи як заклику до недопущення прийняття неправомірних рішень та ігнорування громадської думки на шляху успішної інтеграції.

Вихід на акцію міністра культури Євгена Нищука та його звернення до протестувальників значать лише одне – думку громадськості було почуто та враховано, отже нелегка боротьба не була марною і є сенс вистояти до переможного фінішу.

Музична акція-протест стала першим важливим кроком у напрямі взаємної побудови потужної музичної освіти в Україні задля випуску кваліфікованих кадрів міжнародного рівня визнання.

Максим Олегович Тимошенко

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Готуй попкорн: новинки кінематографа 2019 року!
2019 рік презентує нам чимало новинок у сфері кіно: нова робота Квентіна Тарантіно, історичні блокбастери, фільми кіновсесвіту Marvel, захоплюючі трилери, кіноадаптації культових мультфільмів від Disney. UA Modna розповість тобі про 10 найочікуваніших фільмів 2019 року.
Читати більше
Другий Святвечір: готуйте Голодну кутю, не їжте до вечері і не підслуховуйте розмови тварин
Завершальним акордом різдвяно-новорічних свят є Голодна кутя, голодний Святвечір, надвечір’я Богоявлення або хрещенський святвечір, що відзначається 18 січня.
Читати більше