Made in UA, або ТОП-10 книг для дітей від українських авторів

18 липня 2017
Дануся

1. Наталя Рябцева "Петрикові вихованчики"

Книжка розповідає про хлопчика Петрика. Він приїхав у село до своїх бабусі та дідуся, які вчать малого Петрика розрізняти добро і зло. Як на мене, то книга розрахована для дошкільного віку, адже вона вчить дітей розпізнавати, що добре, а що - погано, тоді як школярі вже більш-менш розуміють різницю.

2. Василь Слапчук "Риба під парасолем"

Книжка розповідає про те, як після прокляття двох школярок дідусь зменшився і став таким, як його онук Миколка. Сповнена гумору, прекрасна книга! Раджу всім прочитати!

3. Леся Бризгун-Шанта "Гелен Келлер, або Не здамся! наперекір всьому"

Книжка заснована на реальних подіях та розповідає про славетну Гелен А. Келлер, яка з народження була сліпою. Книга дуже чуттєва та зворушлива.

4. Людмила Шанта "Найважливіша річ на світі"

Цю книгу авторка написала тоді, коли важко захворіла, але завдяки своїй силі волі та молитві вона видужала. У цій книзі міститься багато картин пані Людмили.

5. Наталія Щерба "Часодії"

Твір розповідає про Василину - дівчинку дванадцяти років, яка займається гімнастикою. Вона довго не бачила свого батька, аж ось він з'являється і забирає дівчинку в Ефлару - часодійний світ, де вона виявляє свій часодійний дар. Серія складається з дев'яти книг, до яких входить і міні-щоденник часодія - часолист, тому не полінуйтеся купити їх усіх.

6. Михайло Слабошпицький "Павлинка і пташиний брат"

Ця книжка - збірка гарних та цікавих оповідань. Вона буде корисна як для школярів, так і для дошкільнят, тому що деякі герої ще не ходять до школи.

7. Михайло Слабошпицький "Чудасія на балконі"

Це збірка оповідань про тварин. Тут багато героїв: і рибенятко, і зайчик, і котик, і навіть чудасія на балконі. Яка? Дізнайтесь, прочитавши книгу!

8. Юрій Горбачевський "Фестиваль планет"

Ця книга розповідає про День народження хлопчика-астронома Яна, який увечері не захотів спати і разом зі своєю сестрою Марічкою дивився у подарований телескоп та помалу розгадував історію, яка сталася багато світлових років тому... Дуже хороша та цікава книга, котру із захопленням прочитають навіть ті, хто не цікавиться космонавтикою.

9. Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки"

Не кажіть, що цієї книги ви не читали або не чули про неї! Сповнена гумору, вона дуже сподобається і вашим дітям!

10. Всеволод Нестайко "Чарівні окуляри"

Книга розповідає про захопливі пригоди двох хлопчиків, один з яких побачив записку "Шукай чарівні окуляри! Ритас" і розказав про це другові. Тепер вони удвох шукають чарівні окуляри. Весела і неймовірно захоплива історія!

Дайте хоч одну книгу з цього переліку вашій дитині - і вона назавжди закохається у читання!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше