ЛЮБИЙ МІЙ ДНІПРО!

Відвіку Асоціація композиторів Дніпропетровського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки (АК ДОО НВМС) під керівництвом Голови АК ДОО НВМС – Лілії Бігеєвої – проводить музичні вечори в Центральній міській бібліотеці м. Дніпра (ЦМБ).

Ось і в рамках святкування Дня міста затишний зал ЦМБ відкрив двері для композиторів – членів АК ДОО НВМС та АК НВМС, поетів – членів Конгресу літераторів України (КЛУ), Регіональної спілки письменників Придніпров’я, виконавців пісень – професійних і самодіяльних – та шанувальників їхніх талантів. Музичне свято було приурочене до Дня міста Дніпра, якому виповнилося 240 років.

Композитори, члени Асоціації композиторів, запропонували шановній публіці прем’єри власних пісень на вірші поетів України та презентації інструментальних творів. За традицією на початку вечора пролунали пісні незабутніх композиторів-старійшин – Федора Руденка та Ігоря Тищенка.

Присутнім особливо сподобалася друга частина вечора, де пролунали пісні і інструментальні твори:

         Лілії Бігеєвої  – пісня "В юності Всесвіт в долоні " у виконанні автора музики (а капелла) https://youtu.be/kgp5q8AUNbw ; інструментальні твори «Варшава» і «Львів» у виконанні Ірини Єгерєвої.
 
Олена Швець-Васіна виконала власну пісню "Ніколи не пізно" на вірші Героя України і рідного міста Івана Сокульського (13.07.1940 - 22.06.1992). Вірші написані поетом у Володимирському централі в 1973 р. https://youtu.be/uklfqDerQx4
 
Валентина Фалькова заспівала власні пісні "Дніпро, Дніпро!" на вірші Ольги Рекун. https://youtu.be/yVitwx-zy5w та «О, оця Музика!» на вірші Анатолія Отлєтова https://youtu.be/QIirz5Vf3YM .Солістка дитячого музичного театру "Надія" ДДМШ №3 та Будинку вчених Аня Янкіна виконує арію вчительки зі спектаклю Валентини Фалькової "Пеппідовгапанчоха". Фортепіано – Ірина Єгерєва. https://youtu.be/spTZZhrzjqs
 
         Олена Попцова-Ломакіна заспівала власні пісні «Королева» на вірші Агнії Барто та «Азбука життя» на вірші Світлани Поливоди.

Катерина Петренко виконала власні пісні, наповнені високою духовною силою (аранжування – Олександр Петренко).

 
Композитор і аранжувальник Олександр Погорілий виконав власну пісню – триптих «Україна».
 
Під бурхливі оплески пройшов виступ Засл. артист України Миколи Постолаки (пісня «Пам’ять» Оксани Резанової і дві пісні незабутнього Ігоря Тищенка).
 
А пісню Валентини Фалькової «Любий мій Дніпро» на вірші Світлани Поливоди ансамблю «Горобинка» територіального центру ветеранів Шевченківського району м. Дніпра підспівували не тільки автор музики, а й весь зал. Фортепіано - Олена Швець-Васіна https://youtu.be/9OBjwyMrofU
Бо для кожного з городян рідне місто дійсно – Любий мій Дніпро!

Ансамбль ветеранів «Горобинка» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради понад 15-ти років виступає не тільки в рідному територіальному центрі, але і на сценах Палаців культури, Будинку вчених, бібліотек, шпиталях, шкіл тощо. Грамоти й Подяки за молодечий ентузіазм і невмирущу любов до пісні, отримані ансамблем «Горобинка» і культорганізатором терцентру, поетесою і композитором, музичним керівником ансамблю Оленою Швець-Васіною, прикрашають інформаційний стенд територіального центру. Одна з найголовніших нагород – від Асоціації композиторів Придніпров’я – за багатолітнє виконання пісень композиторів Асоціації Валентини Фалькової, Оксани Резанової і Олени Швець-Васіної – ансамбль «Горобинка» став Лауреатом «Золотої струни» 2012 року.

 Фото з концерту до Дня міста з членами АК ДОО НВМС, КЛУ та іншими авторами пісень і їх виконавцями – то пам’ятка про свято Музики і Поезії на 240-річчя рідного міста.

Олена Швець-Васіна,
член АК ДОО НВМС і КЛУ
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше