Любов

22 вересня 2016
Roman Bonchuk
Любов і що таке любов - ось головний феномен серед усіх феноменів й наук. До цього довго йти, а найскладніше - усвідомити. Саме усвідомлення має мати різну конструкцію і конфігурацію, але йти до того феномену варто через знання. Знання є апелюванням в асоціативному аспекті - знанням треба користатись, бо нефункціональне знання є однією з програм знищення. Варто це розуміти. Робити певний аналіз. 

Любов є легкістю. Якщо все відбувається легко, значить все йде природно й закономірно.

Любов є спокоєм і гармонією. Сутність сучасного мистецтва у віднайденні форм гармоній в аномальній нестандартності - інакшого шляху не існує

Любов - це Храм із безкінечним та високим склепінням.

Любов - це відсутність енерговтрат. Не обов'язково вичитувати усього Ошо. Потрібно це прийняти.

Любов - це відсутність Боротьби. Боротьба це неприйняття законів і вже апріорі запрограмоване фіаско. Виграє здебільшого той, хто в захисті.

Любов - це Молитва. Молитва - це діалог із самим собою, і не обов'язково ту молитву проговорювати чи виспівувати. Є різні форми молитов. Багато спілкуюсь на цю тему із релігійними агентами; але я завше справжній і відкритий. Я вже переміг без словесних сотрясінь. Є чотири форми молитви: перша - це молитва перед іконою-образком; друга - це молитва Серцем; третя - це молитва в тиші та для тиші; четверта - це відсутність будь-якого проговорення; четверта - це легкість присутності серед розмаїття Сутностей - 
Бог є ти; ти є Бог...

Будь-яке знання є формою Досконалості. Сутність буття - це Пошук досконалості. Але важливим є сам Шлях, а не результат. Не будьте спортсменами у віднайденні досконалостей. 

Бога не цікавить наша досконалість, його цікавить наше Задоволення в пошуках досконалостей. Про це писав ще Спіноза. Проклятий усіма, але легкий у віднайденні сутностей.

Любов це відсутність Дуальностей. Бог і Диявол спрацьовують Одночасно в одній точці - все, що йде від Бога - Пропонується; все від Диявола - нав'язується в сухому диктаті. Ісус все пропонував і радив - жодного нав'язування. Не будете так думати - завершите, як Авґустин і Паскаль.

Любов - це прийняття теперішнього, жодного згадування минулого. Любов - це віра вже й зараз. Про це пише щодня Прохасько.

Любов - це Сповільнення. Це повільне пробування вже. Про це є окреме вчення Птолемея.

Любов - це прихована Сила. Здебільшого сильні - добрі. Слабі - жорстокі.

Любов - це відсутність залежності від Речей. Все віддавайте і роздарюйте. Найбільше роздарюйте гроші - залежність від них є програмою Заземлення. Заземлення - це автівки, нерухомість, паління, алкоголь і червоний колір. Відмовляйтесь від червоного кольору. Тільки сірий.

Феномен Заземлення є прихованою практикою ЛНП. 

Відсутність любові перевіряється рівнем Алергенів у крові. Трохи розкажу вам про специфіку медицини. Там все спрацьовує на рівні страхів і підведенню до рівнів підсвідомості. Організм працює колосально на рівнях польового ментального поля. Алергія є окремою реакцією на непотрібну емоційність. 

Любов - це відсутність емоцій. Топіть і придушуйте емоції. Це таємниця Трисмегіста. Медицина ставить бар'єри і страхи. Без страху можна перемогти будь-яку Хворобу. Вірою і молитвою можна перетравити навіть цвяхи. 

Ми є космічними субстанціями і маємо колосальні потенціали, але депрограмована підсвідомість може нас вбити в будь-яку хвилину.

Любов - це вісутність Злості. Злість є Програмю самознищення. Коли є злість на когось - ви автоматично берете на себе всі гріхі опонента.

Любов - це Прощення. Про це написав безліч книжок Планчак. Він екзорцист, це його вибір. Наш має бути від'ємним. 

Любов - це Закон і дисципліна. В Корані - родина і жінка є обов'язковими. Якщо ви не одружені - вас з'їсть Сатана.... Ніцше тому чудовий приклад. І декілька моїх знайомих.

Любов - це Добре Відношення до речей, навіть до Речей в собі. Не існує поганих дружин - є Ставлення до них. Як не буває поганих ситуацій - є ставлення до них...

Любов - це все. 

Я це відчув. І Вам раджу.

Гарного перебування вже й зараз!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше