Любов

22 вересня 2016
Roman Bonchuk
Любов і що таке любов - ось головний феномен серед усіх феноменів й наук. До цього довго йти, а найскладніше - усвідомити. Саме усвідомлення має мати різну конструкцію і конфігурацію, але йти до того феномену варто через знання. Знання є апелюванням в асоціативному аспекті - знанням треба користатись, бо нефункціональне знання є однією з програм знищення. Варто це розуміти. Робити певний аналіз. 

Любов є легкістю. Якщо все відбувається легко, значить все йде природно й закономірно.

Любов є спокоєм і гармонією. Сутність сучасного мистецтва у віднайденні форм гармоній в аномальній нестандартності - інакшого шляху не існує

Любов - це Храм із безкінечним та високим склепінням.

Любов - це відсутність енерговтрат. Не обов'язково вичитувати усього Ошо. Потрібно це прийняти.

Любов - це відсутність Боротьби. Боротьба це неприйняття законів і вже апріорі запрограмоване фіаско. Виграє здебільшого той, хто в захисті.

Любов - це Молитва. Молитва - це діалог із самим собою, і не обов'язково ту молитву проговорювати чи виспівувати. Є різні форми молитов. Багато спілкуюсь на цю тему із релігійними агентами; але я завше справжній і відкритий. Я вже переміг без словесних сотрясінь. Є чотири форми молитви: перша - це молитва перед іконою-образком; друга - це молитва Серцем; третя - це молитва в тиші та для тиші; четверта - це відсутність будь-якого проговорення; четверта - це легкість присутності серед розмаїття Сутностей - 
Бог є ти; ти є Бог...

Будь-яке знання є формою Досконалості. Сутність буття - це Пошук досконалості. Але важливим є сам Шлях, а не результат. Не будьте спортсменами у віднайденні досконалостей. 

Бога не цікавить наша досконалість, його цікавить наше Задоволення в пошуках досконалостей. Про це писав ще Спіноза. Проклятий усіма, але легкий у віднайденні сутностей.

Любов це відсутність Дуальностей. Бог і Диявол спрацьовують Одночасно в одній точці - все, що йде від Бога - Пропонується; все від Диявола - нав'язується в сухому диктаті. Ісус все пропонував і радив - жодного нав'язування. Не будете так думати - завершите, як Авґустин і Паскаль.

Любов - це прийняття теперішнього, жодного згадування минулого. Любов - це віра вже й зараз. Про це пише щодня Прохасько.

Любов - це Сповільнення. Це повільне пробування вже. Про це є окреме вчення Птолемея.

Любов - це прихована Сила. Здебільшого сильні - добрі. Слабі - жорстокі.

Любов - це відсутність залежності від Речей. Все віддавайте і роздарюйте. Найбільше роздарюйте гроші - залежність від них є програмою Заземлення. Заземлення - це автівки, нерухомість, паління, алкоголь і червоний колір. Відмовляйтесь від червоного кольору. Тільки сірий.

Феномен Заземлення є прихованою практикою ЛНП. 

Відсутність любові перевіряється рівнем Алергенів у крові. Трохи розкажу вам про специфіку медицини. Там все спрацьовує на рівні страхів і підведенню до рівнів підсвідомості. Організм працює колосально на рівнях польового ментального поля. Алергія є окремою реакцією на непотрібну емоційність. 

Любов - це відсутність емоцій. Топіть і придушуйте емоції. Це таємниця Трисмегіста. Медицина ставить бар'єри і страхи. Без страху можна перемогти будь-яку Хворобу. Вірою і молитвою можна перетравити навіть цвяхи. 

Ми є космічними субстанціями і маємо колосальні потенціали, але депрограмована підсвідомість може нас вбити в будь-яку хвилину.

Любов - це вісутність Злості. Злість є Програмю самознищення. Коли є злість на когось - ви автоматично берете на себе всі гріхі опонента.

Любов - це Прощення. Про це написав безліч книжок Планчак. Він екзорцист, це його вибір. Наш має бути від'ємним. 

Любов - це Закон і дисципліна. В Корані - родина і жінка є обов'язковими. Якщо ви не одружені - вас з'їсть Сатана.... Ніцше тому чудовий приклад. І декілька моїх знайомих.

Любов - це Добре Відношення до речей, навіть до Речей в собі. Не існує поганих дружин - є Ставлення до них. Як не буває поганих ситуацій - є ставлення до них...

Любов - це все. 

Я це відчув. І Вам раджу.

Гарного перебування вже й зараз!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше