Любов між татусями і їхніми маленькими донечками в милих ілюстраціях від української художниці

14 березня 2018
Лесічка Кіт

Існує думка, що саме татусі мають особливий зв'язок зі своїми маленькими донечками. Українська художниця Сніжана Суш створила серію акварельних ілюстрацій, які демонструють магію та красу цих стосунків.

Основна увага на більшості її робіт приділяється деталям і зображенню повсякденного життя татусів та їхніх донечок у новому світлі. 

Художниця запрошує глядачів зосередитися на тому, що ховається за зображенням, які емоції воно викликає.


"Я завжди хотіла мати теплі та ніжні стосунки з моїм батьком, але він не знав, як показати свою любов, тому здебільшого був віддаленим і холодним, - розповіла Сніжана The Huffington Post. - Я малюю те, чого мені не вистачало, але дуже хотілося - відчувати, що мене любить і захищає мій великий тато".

Здебільшого художниця використовує пастельні відтінки, а основною темою її ілюстрацій є діти, батьківство та сімейне спілкування.

Ось кілька ілюстрацій із серії "Тато поруч".


Ближче познайомитися з творчістю Сніжани ви можете за посиланнями: Instagram та vskafandre.com

Bored Panda

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ХТО ВБИВ ОЛЕСЯ? Олесь Ульяненко "Сталінка"
Якщо взяти будь-який роман Олеся Ульяненка з-понад двадцяти, то можна помітити, що вбивств на квадратний сантиметр тексту в нього набагато більше, ніж у реальному житті. Складається враження, що письменник сам притягував смерть до себе.
Читати більше
Шокуючі факти про побут і гігієну жінок Європи в XVIII-XIX століттях
Сучасні люди так швидко звикли до різноманітних благ цивілізації, що зараз важко собі уявити, як раніше без них обходилися. Про те, які проблеми зі здоров’ям і гігієною виникали у людей епохи Середньовіччя, — поговоримо далі.
Читати більше