"Листи з того світу" - український містичний детектив

7 жовтня 2015
Roman Pleten
Чи багато існує книг, сюжет яких цілком і повністю переносить тебе у місце дії? Я таких романів зустрічав небагато і "Листи з того світу" Сергія Бута увійшли в цей список. Ця робота зробила свого автора дипломантом "Коронації слова" у 2014 році, а Андрій Кокотюха відізвався про роман таким чином:
"Сучасний детектив зі смаком містики та терпким присмаком львівської кави".

Трохи про сюжет:


Студент Львівської політехніки Андрій Багрій - майбутній реставратор і пристрасний колекціонер старожитностей. Одного разу, працюючи на Личаківському цвинтарі, у склепі, де півстоліття тому поховали двох немовлят, Андрій знаходить старий лист... Це справжній крик про допомогу - прохання врятувати викрадену дитину. Заінтригований Андрій вирішує дізнатися, що насправді трапилося багато років тому. Він і не здогадується, у який лабіринт лячних таємниць заведе його це розслідування...

У романі гармонійно поєднані детектив та містика. Головного героя чекають несподівані розв’язки, що породжують нові питання й підозри. Є одна річ, яку автор виконав майстерно. Атмосфера міста лева передана шедеврально. Сторінка за сторінкою, я наче сам ходив вулицями Львова, поринув у його неймовірну атмосферу й бажання якнайшвидше до нього завітати лише посилилось. Без вагань можна зазначити, що у романі місто є одним з головних персонажів і супроводжує головних героїв впродовж всього твору.

Екосистема містичного детективу не залишає байдужим. Хоча я й мав підозру про головного злодія починаючи десь з середини сюжету, і яка, врешті-решт, підтвердилась, роман було приємно читати й він залишив лише теплі враження. Однозначно можу сказати, що "Листи з того світу" Сергія Бута є чудовим вибором книги для уікенду!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чоловіча білизна: на що звернути увагу при виборі
Практичність давно стала ознакою комфорту в носінні одягу. Ми часто пишемо про тренди на одяг та взуття в різні сезони. Та сьогодні поговоримо про невід’ємну частину чоловічого гардеробу — чоловіча білизну. Розберемо найзручніші варіанти для носіння та чому варто віддати їм перевагу.
Читати більше
Іван Богун: таємниці українського минулого
Величний герой та державний діяч українських визвольних змагань 17 століття Іван Богун є фігурою загадковою та історично маловивченою. Свідчень про його діяльність надто мало. Чому так? Спробуємо з'ясувати.
Читати більше
Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше