Лялька

22 липня 2016
Валерія
Усі думають, що я тільки лялька, шмат пластмаси або форфору, у якої, якщо ї є щось чарівне, то це тільки очі та сукня. Усі мною милуються, дівчатка просять своїх мам придбати мене для їхніх забав, а потім через деякий час, коли мене розшматують на декілька частин, відправлять до смітника. Ось і все життя ляльки. Нас роблять, щоб ми розважали дітлахів та тішили око. Наче це наша місія.

Я дивлюся крізь вітрину кожного дня. Усе, що я встигла побачити за невеликий проміжок часу – це те, як смішно кожного дня люди поспішають на роботу, студенти - до університету, а діти - до дитсадка, але завжди вони зупиняються біля мене, мабуть, щоби переконатися, чи на місці я, чи мене вже хтось придбав. І так увесь час, майже нічого нового.

Але одного разу, коли одна бабуся висипала на землю насіння, я побачила пташок. Їх було так багато і всі були чарівні, але головне – вільні. Я ніколи не була вільною. Як тільки мене створили та одягли, то закували у коробці, і я тільки й роблю, що чекаю на час, коли мене куплять. А ці птахи літають, де тільки захочуть і куди забажають.

Як же я їм заздрю, як би мені хотілося зараз заплакати, але тоді у мене зіпсується макіяж і мене не забажають купувати. Як би я хотіла порвати свою упаковку і вибігти на вулицю, до тих пташок. Я би благала їх забрати мене звідси і полетіла б з ними хоч на край світу… але в мене немає стільки сил і я нічого не можу зробити.

Я почула як залунав дзвоник крамниці і людей, які йшли до мене. Ось і настав мій час. Мене купили батьки, які сильно люблять свою дитину, і я повинна теж її любити, адже для цього мене і створили. Але я ніколи не припиню мріяти про політ з пташками.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Детская сказочка для умственно неполноценных
АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше
УКРАЇНСТВО МІЖ ДВОМА НЕУКРАЇНСЬКИМИ РЕВОЛЮЦІЯМИ
На порозі революції 1905 р. немасовість, відсутність тривкого пов'язання з громадою на цілому етнічному терені, амбівалентність та схильність до угодовства далі залишалися відмітними рисами національно свідомого українства. "Колір часу" між тим невблаганно змінювався...
Читати більше