Літня прохолода

27 червня 2018
Шадрина Анна

  • Бавовна - це тонкі волоски, які покривають поверхню насіння бавовника.

    За хімічним складом це - 95% целюлози, а решта 5% домішки. Зараз виробляють тканину де 80 - 90% це бавовна, а інше хімічні волокна, щоб збільшити властивості бавовни, є 100% бавовна. Її властивості - висока гігроскопічність (це здатність волокон поглинати вологу та водяні пари), висока повітряпроникність (здатність тканини пропускати повітря), середня полоємність (здатність тканини пропускати пил).

    Також до асортименту бавовняних тканин відносяться: ситці, бязь, сатин, фланель, тканина для джинсів, де - 90% бавовна, еластан - 10%.

    Бавовняні тканини використовують у виготовлені: натільної, постільної, столової білизни, спортивного, повсякденного одягу.

  • Льон - однолітня трав'яниста рослина. За хімічним складом це - 80% целюлози, 20% - пектину. Виробляють тканину, де є 100% льону, разом з хімічними волокнами. Властивості: висока гігроскопічність, міцність, щільність, висока повітряпроникність, середня пилоємність.

    Призначення лляних тканин: побутового вжитку та костюмні.

Перед тим, як купувати одяг, потрібно подивитися на склад виробу. Тож давайте вибирати якісний одяг, який нам довго прослужить і не нашкодить.

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше