Літній крюшон

29 серпня 2013
Oksana Galuga

У давні часи цей алкогольний напій подавали на вечірках по завершенню полювання, такий собі англійський варіант "на коня". Зараз крюшон, літній чи зимовий варіант, з різноманітними ягодами, фруктами чи спеціями – один з найпопулярніших напоїв на пікніках. Рецепт позичили у SMAKPLUS.


Вино і шампанське попередньо охолодити. Підготувати лід і дві посудини – меншу - в ній повинні поміститись усі інгредієнти крюшона - і більшу (менша посудина повинна вміщатись у більшій, та ще й простір між ними буде заповнюватись льодом)

Абрикоси, вибравши кісточки, покраяти скибками, порічки обірвати з гілочок. Підготовані ягоди і фрукти засипати цукром і залишити на 1 год.

Фруктово-ягідну масу залити вином і, перед самою подачею на стіл, – шампанським. Літній крюшон подають охолодженим до 8-10 градусів, з невеличким ополоником, щоб гості могли самі черпати напій.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

24 українські емігранти, які прославили Україну на весь світ
Нашого цвіту — по всьому світу. Тисячі українців були змушені шукати кращої долі за кордоном. Але навіть у чужих країнах вони пам'ятали про своє походження та змогли вразити світ своїм талантом.
Читати більше
​Прикарпатські педагоги взяли участь в міжнародних заходах з інклюзивної освіти
У Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Києві відбувалися регіональні тренінги в рамках проєкту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Деталі — далі в статті.
Читати більше