Ліма - Столиця Перу

4 грудня 2015
Anna Grechishkina
Ліма - столиця Перу, місто, в якому проживає третина населення всієї країни, приблизно 10 мільйонів чоловік. Зазвичай я намагаюся приїжджати в країну або місто без будь-яких очікувань і уявлень, але в Ліму я в'їжджала з деяким упередженням. Багато людей попереджали мене про дуже складний трафік в місті, і все це більш ніж виправдалося. Тому зізнаюся, ставлення до міста спочатку було дещо неоднозначним і забарвленим першими враженнями в'їзду.

Але через кілька днів, я думаю, я перейнялася свого роду повагою до міста, яке виросло і вижило у пустелі. Це гарне і дуже різне місто, воно може бути сірим і трохи похмурим, мовчазним, а може бути яскравим, барвистим і веселим. Здається, що воно підлаштовується під настрої та очікування своїх жителів. Воно вміє підносити сюрпризи, до того ж приємні. А те, що сприймаєш як виклик, дисциплінує і робить тебе сильнішим, як сама пустеля, яка це місто прихистила.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Страсний або Чистий четвер: прикмети і традиції, ворожіння, та що не можна в цей день
Чистий четвер — припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем, ще його називають Страсний четвер. У чистий четвер християни, згідно віруванням, очищаються від гріхів.
Читати більше
УКРАЇНСЬКЕ КРЕОЛЬСТВО – ТА САМА «НОВАЯ ИСТОРИЧЕСКАЯ ОБЩНОСТЬ»…
Однак повнота розчинення України в імперському тілі залишалася певною мірою ілюзорною й продуктом масового російщення її населення ставала не «типова російська», а НОВА НЕРОСІЙСЬКА самосвідомість, хоча остання довший час залишалася малопомітною, маловідчутною й майже ніяк не осмисленою.
Читати більше