Ліма - Столиця Перу

4 грудня 2015
Anna Grechishkina
Ліма - столиця Перу, місто, в якому проживає третина населення всієї країни, приблизно 10 мільйонів чоловік. Зазвичай я намагаюся приїжджати в країну або місто без будь-яких очікувань і уявлень, але в Ліму я в'їжджала з деяким упередженням. Багато людей попереджали мене про дуже складний трафік в місті, і все це більш ніж виправдалося. Тому зізнаюся, ставлення до міста спочатку було дещо неоднозначним і забарвленим першими враженнями в'їзду.

Але через кілька днів, я думаю, я перейнялася свого роду повагою до міста, яке виросло і вижило у пустелі. Це гарне і дуже різне місто, воно може бути сірим і трохи похмурим, мовчазним, а може бути яскравим, барвистим і веселим. Здається, що воно підлаштовується під настрої та очікування своїх жителів. Воно вміє підносити сюрпризи, до того ж приємні. А те, що сприймаєш як виклик, дисциплінує і робить тебе сильнішим, як сама пустеля, яка це місто прихистила.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Українська кухня минулого
Українська кухня має характерний стиль приготування: вона щира, як українська душа. Вона має давню історію і високо оцінена людством. Але мова піде про страви, які були популярні у наших пращурів в ті часи, коли картопля була заморським дивом.
Читати більше
Пристрасть, депресія і мрії: яскраві художниці сюрреалізму, імена котрих відомі не кожному
Сюрреалізм - це мистецтво, в якому переплелися найшаленіші фантазії та звичайні речі, страх, бажання, прагнення влади й дитячі сни. Сміливі, невгамовні мисткині сюрреалізму створили свої особливі світи, розповідали історії про жіночу чуттєвість, тілесність та підсвідомість.
Читати більше