Ліма - Столиця Перу

4 грудня 2015
Anna Grechishkina
Ліма - столиця Перу, місто, в якому проживає третина населення всієї країни, приблизно 10 мільйонів чоловік. Зазвичай я намагаюся приїжджати в країну або місто без будь-яких очікувань і уявлень, але в Ліму я в'їжджала з деяким упередженням. Багато людей попереджали мене про дуже складний трафік в місті, і все це більш ніж виправдалося. Тому зізнаюся, ставлення до міста спочатку було дещо неоднозначним і забарвленим першими враженнями в'їзду.

Але через кілька днів, я думаю, я перейнялася свого роду повагою до міста, яке виросло і вижило у пустелі. Це гарне і дуже різне місто, воно може бути сірим і трохи похмурим, мовчазним, а може бути яскравим, барвистим і веселим. Здається, що воно підлаштовується під настрої та очікування своїх жителів. Воно вміє підносити сюрпризи, до того ж приємні. А те, що сприймаєш як виклик, дисциплінує і робить тебе сильнішим, як сама пустеля, яка це місто прихистила.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше