Ліма - Столиця Перу

4 грудня 2015
Anna Grechishkina
Ліма - столиця Перу, місто, в якому проживає третина населення всієї країни, приблизно 10 мільйонів чоловік. Зазвичай я намагаюся приїжджати в країну або місто без будь-яких очікувань і уявлень, але в Ліму я в'їжджала з деяким упередженням. Багато людей попереджали мене про дуже складний трафік в місті, і все це більш ніж виправдалося. Тому зізнаюся, ставлення до міста спочатку було дещо неоднозначним і забарвленим першими враженнями в'їзду.

Але через кілька днів, я думаю, я перейнялася свого роду повагою до міста, яке виросло і вижило у пустелі. Це гарне і дуже різне місто, воно може бути сірим і трохи похмурим, мовчазним, а може бути яскравим, барвистим і веселим. Здається, що воно підлаштовується під настрої та очікування своїх жителів. Воно вміє підносити сюрпризи, до того ж приємні. А те, що сприймаєш як виклик, дисциплінує і робить тебе сильнішим, як сама пустеля, яка це місто прихистила.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чоловіча білизна: на що звернути увагу при виборі
Практичність давно стала ознакою комфорту в носінні одягу. Ми часто пишемо про тренди на одяг та взуття в різні сезони. Та сьогодні поговоримо про невід’ємну частину чоловічого гардеробу — чоловіча білизну. Розберемо найзручніші варіанти для носіння та чому варто віддати їм перевагу.
Читати більше
Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше