Леонора Янко відкрила арт-простір Lera Litvinova Gallery

30 серпня 2016
Редакція
17 серпня відбулося урочисте відкриття арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY, що знаменувалось закритим передпоказом унікальної виставки скульптури та живопису "Virgo".

Учасниками проекту є успішна колекційна художниця Лера Літвінова, яка є фундатором та автором творчої ідеї створення унікального арт-простору, та знакові сучасні скульптори Микита та Єгор Зігури, чиї роботи відомі українським поціновувачам мистецтва.
 
Ідея директора галереї, Леонори Янко, полягає в тому, щоб створити особливу атмосферу єдності душі та тіла, людини та космосу, природи та прогресу. Святкова подія являла собою поєднання різних форм мистецтва, що наблизило усіх відвідувачів до вічного та неземного.
 
Гостей виставки абсолютно вразив блискучий виступ оперної діви Анастасії Дерун. Вона подарувала справжнє задоволення від споглядання вишуканих витворів мистецтва у супроводі прекрасних оперних арій.
 
На честь урочистого відкриття, Лера Літвінова передала одну зі своїх живописних робіт "Enigma" для участі в аукціоні, який буде проведений Благодійним Фондом "Стрічка Надії". Виставку відвідали директор Фонду Юрій Погребняк та засновник Олексій Кошевець, якому було надано слово.
 
Загадковий образ "Virgo" - музи, що заворожувала глядачів своєю пластикою, інтерпретувала актриса театру-студії "Біла ворона". Її перформанс був своєрідним порталом між буденним світом та енергетичними роботами митців.
 
Організаторів виставки вшанував своєю присутністю представник Посольства США Омар Кардентей, а також відомі колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва, митці та журналісти.
 
Virgo – це співзвучний тандем абстрактного пейзажу на полотнах та атмосферної скульптури. Ці витвори мистецтва віддзеркалюють настрій один одного, дарують інтригуюче хвилювання від незвіданого, зародження нових надій та чистих думок.
 
Не дивлячись на статус молодої галереї, команда LERA LITVINOVA GALLERY має досвід організації масштабних проектів як в Україні, так і за кордоном. Тому гості та представники преси були приємно вражені масштабним та сучасним підходом до організації такого заходу.
 
Протягом підготовки виставки було створене арт-відео, в якому головну героїню Virgo зіграла Лера Літвінова. Кияни та гості столиці насолоджувались ним впродовж місяця на екранах міста. 
 
На завершення вечору, приємним сюрпризом події стало виконання авторських пісень від молодої співачки Sh Ell.

Впродовж урочистого заходу лунав надихаючий музичний супровід від звукорежисера Анатолла Душі.
 
Проект "Virgo" - це мистецька спроба відтворити ідеальний баланс існуючого, який ви маєте можливість відчути до 18 вересня.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 14, територія авто-салону Acura.
З 11.00 до 19.00.
Вхід вільний.


Контакти оганізаторів:
www.llitvinova.com,
leralitvinovagallery@gmail.com
тел.050 033 3317
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше