Лазерне видалення тату: що варто знати?

9 липня 2022
Редакція

Невдале татуювання псує не лише наш зовнішній вигляд, а й настрій. Особливо, якщо воно розташоване на відкритій ділянці тіла. А якщо тату ще й пов'язане з не найприємнішими спогадами в житті, позбутися від нього хочеться якомога швидше. З таким непростим запитом варто звертатися до фахівців-косметологів. Процедура під назвою “лазерне видалення тату” допоможе позбутися від набридливого малюнку за декілька сеансів. 

Який лазери застосовують для виведення татуювання?

Найсучасніша розробка у цій галузі — пікосекундний лазер PicoSure. Його робота заснована на випромінюванні лазерної енергії, яка успішно руйнує частинки чорнила. Але, на відміну від лазерів старішого зразка, не пошкоджує навколишні тканини.

Пікосекундні імпульси дуже швидкі, вони викликають зміну тиску. А чорнило, піддаючись цій дії, руйнується на крихітні пилоподібні частинки. Така технологія отримала назву PressureWave.

Підходить лазер PicoSure для видалення:

  • монохромних тату;
  • кольорових татуювань;
  • татуажу на обличчі.

Середня тривалість сеансу — всього 10 хвилин. Для найкращого результату, інтервал між процедурами складає 6-8 тижнів. А кількість процедур залежить від складності татуювання, використовуваних кольорів, особливостей вашої шкіри та навіть способу життя. Оскільки вивести крихітні пилоподібні частинки має наша лімфатична система. 

Переваги пікосекундного лазера PicoSure

Найважливіша перевага — це можливість успішного видалення навіть тих тату, які важко вивести іншими лазерами. Окрім того, PicoSure гарантує:

  • Комфорт під час процедури — відчуття нагадують безпосередньо нанесення татуювання, і не є надто болісними. За необхідністю, косметолог може використовувати додаткові методи знеболення (потік холодного повітря). 
  • Швидкість процедури — до 10 хвилин на обробку однієї ділянки. 
  • Безпеку — апарат не травмує здорові тканини, та не шкодить нашій шкірі. Можливість занесення інфекції виключена. Процедура проводиться в стерильних умовах кваліфікованим спеціалістом. А ви отримуєте всі необхідні рекомендації для домашнього догляду за ділянкою шкіри, яка оброблялась. 

Процедура видалення татуювання пікосекундним лазером PicoSure вже доступна в деяких косметологічних клініках Україні, тому записатися на прийом до фахівця, який працює на такому апараті, не буде складно. Тож не відкладайте видалення небажаного тату чи татуажу. Пройдіть курс лазерних процедур, й насолоджуйтеся результатом!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чоловіча білизна: на що звернути увагу при виборі
Практичність давно стала ознакою комфорту в носінні одягу. Ми часто пишемо про тренди на одяг та взуття в різні сезони. Та сьогодні поговоримо про невід’ємну частину чоловічого гардеробу — чоловіча білизну. Розберемо найзручніші варіанти для носіння та чому варто віддати їм перевагу.
Читати більше
Іван Богун: таємниці українського минулого
Величний герой та державний діяч українських визвольних змагань 17 століття Іван Богун є фігурою загадковою та історично маловивченою. Свідчень про його діяльність надто мало. Чому так? Спробуємо з'ясувати.
Читати більше