Лазерна епіляція як новий погляд на естетику тіла

7 травня 2021
Редакція

Кожна жінка так чи інакше в якийсь момент втомлюється боротися з небажаними волоссям на тілі.

Гоління, воскова епіляція і шугаринг допомагають, проте тимчасово. На такі процедури ви регулярно витрачаєте багато часу і грошей.

Щоб заощадити і те, й інше, рекомендуємо спробувати лазерну епіляцію, Львів: процедури мають накопичувальний ефект.

Далі пишемо про причини, чому саме вона.

Це довгострокове рішення

Лазерну епіляцію вважають найефективнішим засобом видалення волосся на довгий час. З кожним наступним разом проміжок між сеансами лазеру буде збільшуватися, а ефект ставатиме ще помітнішим.

Чому? Лазерна епіляція фактично пошкоджує волосяні фолікули, з яких утворюється волосся. Це у порівнянні з голінням, при якому волосся просто зрізається на поверхні, і восковою епіляцією, при якій волосся просто віддаляються від коренів. В останньому випадку волосся будуть продовжувати рости після кожного видалення.
 

Це безпечно

Лазерну епіляцію вважають безпечним й ефективним процесом для більшості людей.

Проведено багато досліджень безпеки лазерної епіляції, і не було виявлено ніяких довгострокових ризиків. Хоча лазерна епіляція може призвести до тимчасового почервоніння і подразнення, ці симптоми короткочасні. Щоб переконатися, що ваше тіло добре реагує на лазер, спочатку перевірте його на невеликій ділянці шкіри.

З метою максимальної безпеки обов'язково обговоріть, чи підходить вам лазерна епіляція, як зі своїм лікарем, так і зі своїм фахівцем із лазерної епіляції.

Ви заощадите гроші

На перший погляд може здатися, що процедура дороговартісна. Але якщо порівняти кількість сеансів і результат від них, ви переконаєтеся, що лазер — це вигідно. Врешті ви можете придбати собі пакет послуг не на всі ділянки тіла, а на ті, що вас найбільше турбують. Щодо цін, можна натрапити і на салон, де це невиправдано дорого, і в салон, де ціни помірні, а якість збережена. Наприклад, у салоні Тетяни Луцик, яка працює у Львові, пакет VIP (глибоке бікіні, пахви, ноги повністю, біла лінія живота та знеболення) обійдеться лише в 2100 грн. А пакет М (пахви, гомілки + коліна, біла лінія живота, глибоке бікіні та знеболення)  1640 грн. Крім того, можете вибрати певні ділянки на свій розсуд, як-от обличчя, руки, бікіні тощо. Усі ціни вказано на сайті. Тому радимо.

Мінімізує вросле волосся

Якщо ви постійно боретеся з врослим волоссям, знайте, ви не самі :) Така проблема часто зустрічається серед жінок. 

Як правило, це зона бікіні в жінок, а у чоловіків — шийна зона бороди. Тоді як воскова епіляція, гоління і шугаринг сприяють появі врослого волосся, лазерна епіляція працює навпаки.

Лазерна епіляція впливає на врослі волосини, руйнуючи волосяний фолікул. Лазер входить у прямий контакт із волосяним фолікулом і знищує його здатність виробляти волосся. 

Обладнання останнього покоління

Обираючи, де будете робити процедури, зверніть увагу, щоб салон працював з імпульсним діодним лазером останнього покоління, аби результат був найбільш ефективним.

Підходить для чоловіків і жінок

Хто сказав, що лазерна епіляція доступна тільки жінкам?

Хоча більшість пацієнтів, що видаляють волосся, — жінки, важливо відзначити, що бажання видаляти волосся не тільки у жінок. Фактично, усе більше число чоловіків виявляють цікавість до видалення волосся на деяких ключових ділянках свого тіла.

На щастя, лазерна епіляція може обробляти певні і точні ділянки. Почасти це робить лазерну епіляцію настільки привабливою для чоловіків. 

Це майже не боляче

Більшість людей не вважають лазерну епіляцію надзвичайно болісною.

Звичайно, це буде залежати від оброблюваної ділянки, а також від переносимості болю кожною людиною. Тоді як деякі люди практично не відчувають болю, інші можуть знайти цей процес більш виснажливим.

Після процедури ви відразу зможете зайнятися справами

І останнє, але не менш важливе: лазерна епіляція практично не вимагає надзусиль.

Процедура неінвазивна і пов'язана з мінімальним дискомфортом. На відміну від багатьох інших косметичних процедур, лазерна епіляція дозволить вам вийти за двері салона і продовжити свій день. Це дозволяє легко вписати сеанс у вашу обідню перерву або навіть перед початком робочого дня.

Чи готові ви почати свій шлях до гладенької шкіри сьогодні? Якщо так, обов'язково запишіться на безкоштовну консультацію.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше