Лазерна епіляція: що потрібно знати

16 грудня 2022
Редакція

Сучасні жінки стараються всіма доступними методами позбутися зайвого волосся на тілі. Найчастіше для цього використовують звичайну бритву, але додатково в хід ідуть і більш радикальні методи — воскова депіляція чи шугаринг. Та здебільшого після неприємного процесу доводиться знову помічати небажані волоски. Подібне коло могло б бути постійно замкнутим, якби не новітні технології в естетичній косметології з більш гуманними та дієвими можливостями.

Лазерна епіляція — одна з таких методик, за якої процес гоління полягає не стільки в механічному видаленні волосків, скільки у лазерному впливі на волосяні фолікули. У результаті з кожним курсом волоски стають все тонші, світліші і зрештою зовсім зникають. Водночас повторний ріст не відбувається внаслідок руйнування волосяної цибулини. Клініка Diamond Laser — відмінне місце, де спеціалісти якісно виконують процедуру, побічні дії практично відсутні, а пацієнти залишаються повністю задоволеними.

Коли потрібно проводити лазерну епіляцію

Існують ситуації, коли волосся настільки темне і густе, що його ніяким чином не сховаєш, і звичайне бриття абсолютно не допомагає або лише на короткий час. Мова йде про гірсутизм та гіпертрихоз. Перше порушення розвивається здебільшого у жінок на фоні гормональних дисфункцій та характеризується ростом волосся за чоловічим типом. У другому випадку на тілі, частіше у чоловіків, спостерігається дуже велика кількість волосся. Воно може не турбувати і навіть, як то кажуть, прикрашати сильну стать, але згідно з баченнями естетичної медицини, що занадто — то недобре. Тому на спині, грудях, обличчі, у ніздрях чи вухах можна цілком ефективно та швидко прибрати непотрібне волосся.

Додатковим показанням до проведення лазерної епіляції є вростання волосся та нестерпність інших засобів боротьби з густою щетиною.

Як підготуватися до лазерної епіляції

На етапі підготовки до процедури потрібно звернути увагу на такі моменти:

     1. Потрібно поголитися

Так, це не насмішка, адже багато хто вважає, що на епіляцію якраз і йдуть для того, щоб видалити волосся. Але це не звичайна механічна епіляція, тим більше не воскова. Лазерна не буде настільки ефективною, якщо випромінювання впливатиме не на фолікули, а на волоски. Тому найкращий варіант — приходити на епіляцію лазером через 2–4 дні після звичайного гоління.

     2. Не потрібно засмагати

Або відвідувати солярій, оскільки шкіра стає надто чутливою до лазерних променів, і через це можуть виникнути опіки. Якщо ж шкіра вже засмагла, то гідного результату також не буде. Найкраще виконувати епіляцію в осінньо-зимовий період, щоб до літа мати гарантовано чисту і гладеньку шкіру.

     3. Варто морально підготуватися

Дехто вважає, що лазерна епіляція абсолютно безболісна, але це не так. Кожен імпульс лазера викликає більші чи менші больові відчуття. Вони досить терпимі, але лиш тоді, коли морально готовий до подібного. Якщо ж шкіра надто чутлива, тоді за окрему плату може бути проведене знеболення за допомогою спеціального крема-анестетика.

     4. На процедурі — в окулярах

Варто знати, що лазер несе небезпеку для очей, тому під час епіляції лазером потрібно весь час бути в спеціальних окулярах. Аксесуар обов’язково видають в кожній косметологічній клініці, яка надає подібну послугу, і від них не потрібно відмовлятись. Спеціаліст теж працює в захисних окулярах, але для якісної роботи це не заважає.

Після лазерної епіляції не рекомендують робити воскову, а також висмикувати волоски чи приймати гарячі водні процедури. За правильного догляду за тілом повторна процедура буде потрібна приблизно через пів року.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com