Київський фотограф створює абсолютно неймовірні макрофотографії квітів та рослин за допомогою смартфона

16 березня 2018
Редакція
Київський фотограф-самоук Віталій Марчук нещодавно розкрив у собі талант бачити те, на що інші не звертають увагу. Цей оригінальний погляд на речі він вирішив відтворити за допомогою світлин, що виявило в ньому ще один талант - можливість створювати доволі якісні та красиві макрофотографії.
Багато його зображень, завдяки своїй дещо похмурій концепції, просочені таємничістю, що вирізняє їх з-поміж інших і робить справжньою візитною карткою 32-річного українця.

Зверніть увагу, що всі знімки Віталія створювалися за допомогою смартфону (на даному етапі це Samsung Galaxy S7) і оброблялися в стандартному редакторі Instagram, хоча, дивлячись на насиченість зображення, в це часом важко повірити.

Усі свої світлини, основою яких є здебільшого елементи природи - квіти та рослини - Віталій викладає в Instagram. Хоча на на його сторінці ви також можете побачити й особисті фотографії автора.

Bored Panda

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як стати письменником? — 5 книг, в яких про це можна дізнатися
У цих книжках — майже все про письменництво: від щоденної праці до кохання класиків. При цьому, що саме для нього означає "література", кожен з авторів розуміє по-своєму, тож на відміну від "офіційних" часів можемо вибирати.
Читати більше
7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше