Київський фотограф створює абсолютно неймовірні макрофотографії квітів та рослин за допомогою смартфона

16 березня 2018
Редакція
Київський фотограф-самоук Віталій Марчук нещодавно розкрив у собі талант бачити те, на що інші не звертають увагу. Цей оригінальний погляд на речі він вирішив відтворити за допомогою світлин, що виявило в ньому ще один талант - можливість створювати доволі якісні та красиві макрофотографії.
Багато його зображень, завдяки своїй дещо похмурій концепції, просочені таємничістю, що вирізняє їх з-поміж інших і робить справжньою візитною карткою 32-річного українця.

Зверніть увагу, що всі знімки Віталія створювалися за допомогою смартфону (на даному етапі це Samsung Galaxy S7) і оброблялися в стандартному редакторі Instagram, хоча, дивлячись на насиченість зображення, в це часом важко повірити.

Усі свої світлини, основою яких є здебільшого елементи природи - квіти та рослини - Віталій викладає в Instagram. Хоча на на його сторінці ви також можете побачити й особисті фотографії автора.

Bored Panda

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше