Київ через об'єктиви столичних фотографів

6 квітня 2016
Редакція
Професійні фотографи дивляться на світ інакше. Навіть під час звичайної прогулянки вони помічають багато такого, чого не бачить звичайний пішохід.

І в спокійному грудні, і в блискавичному травні, і в меланхолійному листопаді... українська столиця красива в будь-яку пору року. Кадри київського фотографа Олега Батрака нагадають про це не раз!
  Фото: Олег Батрак
 
А ось Київ на чорно-білих світлинах Андрія Рудковського (Andrei Ransky). Це місто прекрасне в будь-якому кольорі!
  Фото: Андрій Рудковський
 
Столицю часто критикують за різноманітність стилів, але недолік можна перетворити на перевагу - кожен бачить місто по-своєму. Для гостя Київ буває романтичним, пострадянським, історичним... але завжди затишним. Це своїми знімками доводить Олена Пенкова.
  Фото: Олена Пенкова
 
На думку фотографа Андрія Байдака, Київ неможливий не тільки без Подолу, а й без найкрасивішого трамвайного маршруту в Пущу-Водицю, графіті місцевих стріт-арт майстрів, жовтих кленових листків і мальовничих річкових пейзажів.
  Фото: Андрій Байдак
 
Фотографії Вадима Смути, які він викладає в мережу під ніком smuta2006, наповнені теплими кольорами, котрі передають добру атмосферу міста. Саме за неї Київ так люблять закордонні туристи!
  Фото: Вадим Смута
 
Погодьтеся, роботи кожного учасника вражаючі і неповторні!

Джерело: kiev.zagranitsa.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше