Kyiv Smart City продовжує дедлайн подачі проектів до 3 липня

15 червня 2016
Редакція
1991 Open Data Incubator для міських проектів, за підтримки ініціативи Kiyv Smart City та Київської міської державної адміністрації продовжує дедлайн подачі проектів до інкубаційної програми для стартапів на базі відкритих даних столиці до 3 липня. За результатами конкурсу-хакатону, який відбудеться 9-10 липня в Kyiv Smart City Hub, 5 стартапів, що запропонують найкращі проекти, не будуть сплачувати адміністративні витрати, про які було оголошено раніше, завдяки донорській підтримці Western NIS Enterprise Fund. Вже восени ці сервіси будуть впроваджені в рамках Києва та допоможуть розвитку цифрової smart-інфраструктури міста.
 

Авторська методологія інкубатору на відкритих даних 1991 та менторська підтримка (42 профі у різних сферах бізнесу), в тому числі ментори з КМДА, допоможуть "прокачати" стартапи, що стануть частиною розумної інфраструктури Києва. Вже восени проекти будуть презентовані публічно та почнуть працювати в рамках ініціативи Kyiv Smart City.
 
На новаторів та проекти 1991 Open Data Incubator вже чекають у Київській міській державній адміністрації, де протягом останнього року активно впроваджують смарт-технології, в тому числі на основі відкритих даних столиці. За словами Геннадія Пліса, першого заступника київського міського голови: "ми підтримуємо ті ідеї, які генеруються і створюються в рамках Хабу. Адже це можливість ще краще зрозуміти те, чого потребують кияни. І наша функція тут, як влади, підтримати і допомогти у впровадженні цих проектів. В тому числі, підтримуючи всі проекти Kyiv Smart City".

Результатом програми стануть проекти приватно-державної співпраці. Це той випадок, коли активісти створюють smart-сервіси, які дійсно підтримуються владою.

Денис Гурський, засновник 1991 Інкубатору та громадської організації IT-волонтерів SocialBoost: "Ми збираємо проекти у філіал 1991 Open Data Incubator, що направлені на покращення життя киян. Інкубаційна програма буде проходити у Kyiv Smart City HUB. Вона побудована на тісній співпраці з провідними представниками міської влади, які будуть допомагати розвивати проекти у якості менторів. Таким чином з'являється база для створення приватно-державної співпраці. Місце активного розвитку стартапів, які змінюють життя киян за допомогою створення інноваційних сервісів разом з КМДА. Завдяки нашому постійному партнеру та донору фонду Western NIS Enterprise Fund кращі 5 проектів зможуть пройти програму безкоштовно, без адміністративних витрат".

Програма триватиме 12 тижнів, з 18 липня по 2 жовтня. Команди отримують комфортне офісне приміщення на другому поверсі Kyiv Smart City HUB, лекції та консультації кращих менторів країни, доступ до всіх івентів на території Хабу, доступ до відкритих даних столиці та підтримку представників КМДА, PR супровід у рамках програми Open Data Incubator 1991 для міських проектів.

Подати свій проект можна до 3 липня за посиланням 1991.vc/kyivsmartcity

За додатковою інформацією щодо процесу подання та відбору до інкубаційної програми міських проектів 1991 Open Data Incubator звертайтеся будь-ласка:
1991 Open Data Incubator, i@1991.vc

Довідкова інформація:

Kyiv Smart City – ініціатива, що об’єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Та впроваджує сучасну модель управління столицею на засадах передових знань і використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій задля створення комфортного міського середовища, сталого, успішного та заможного майбутнього киян.

Kiyv Smart City Hub є одним із напрямків діяльності ініціативи. Це суспільний центр, що поєднує громадськість та інституції, що зацікавлені у розвитку smart Києва. Хаб було створено спільнотою для спільноти. Всі витрати на його будівництво (близько 1 мільйона гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу.
 
Інкубатор "1991 Open Data Incubator" (1991.vc) - некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси на основі великих масивів відкритих даних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям та державним органам. Інкубатор IТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародного донора WNISEF, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute.
 
Socialboost (socialboost.com.ua) - це технологічна громадська організація, яка координує і стимулює діяльність понад 1000 IT-ентузіастів, IT-компаній і державних органів в Україні. Проводить хакатони на соціально важливі теми, в тому числі пов'язані з новітніми медіа, візуалізацією даних і відкритими державними даними. SocialBoost вже розробила державні ресурси data.gov.ua, ogp.gov.ua і десятки інтерактивних карт, сайтів для нішевих спільнот. SocialBoost виросла із серії хакатонів для IТ-волонтерів на тему створення цифрових сервісів на основі державних даних. За 3 роки існування організації було проведено понад 10 національних хакатонів і ще більше регіональних заходів. У хакатонах SocialBoost взяли участь понад 1000 осіб, понад 800 ідей було подано на розгляд журі та понад 20 проектів отримали фінансування.
 
Western NIS Enterprise Fund - перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом в розмірі 150 000 000 доларів США. Він має більш ніж 20-річний успішний досвід інвестування в підприємства малого і середнього бізнесу. WNISEF був здійснений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). З моменту заснування WNISEF інвестував понад 168 000 000 доларів США в 118 компаній в Україні та Молдові. У березні 2015 року WNISEF запустив нову трирічну програму на загальну суму 30 000 000 доларів США, яка фінансується за рахунок частини доходів, отриманих від його інвестиційної діяльності.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше