Купуючи одяг з колекцiї "Вiльна" ти допоможеш пораненим захисникам

1 квітня 2015
Алина Яценко
Одним iз мотивiв участi у конкурсi коллекцiй одягу "Модный этно сезон" для мене був заявленний органiзаторами аукцiон, метою якого була допомога українським бiйцям в АТО. Але цей аукцiон спочатку був перенесений, а потiм  i зовсiм не вiдбувся - не склалося. А у мене так i залишилося вiдчуття чогось не завершеного, що так хотiлося втiлити у життя. Тому хочу започаткувати таку безтермінову акцiю - 15% вiд продажу будь-якої одиницi одягу з коллекцiї будуть перераховуватись на допомогу поранених українських  бiйцiв.

Чекаю вас у www.alinay.uamodna.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як визначити підробку Huda Beauty Liquid Matte Lipstick
На цю мить одними з найпопулярніших помад на ринку є Huda Beauty. І це не дивно, адже вони стійкі, не пересушують губи та існують у різноманітних відтінках. Ви уже придбали? Оригінал? Чудово! Давайте перевіримо:)
Читати більше
Колекція весільних суконь, яка зводить з розуму: Alon Livne
Alon Livne вважається прогресивною зіркою у світі моди, оскільки до 30 років він зміг стати провідним дизайнером для таких знаменитостей, як-от Beyoncé, Lady Gaga, Nicki Minaj, Kim Kardashian та ін. Alon продовжує зображати власний авторський почерк високої моди та сміливо презентує свою нову колекцію весільних суконь 2018/2019.
Читати більше
Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше