Купуючи одяг з колекцiї "Вiльна" ти допоможеш пораненим захисникам

1 квітня 2015
Алина Яценко
Одним iз мотивiв участi у конкурсi коллекцiй одягу "Модный этно сезон" для мене був заявленний органiзаторами аукцiон, метою якого була допомога українським бiйцям в АТО. Але цей аукцiон спочатку був перенесений, а потiм  i зовсiм не вiдбувся - не склалося. А у мене так i залишилося вiдчуття чогось не завершеного, що так хотiлося втiлити у життя. Тому хочу започаткувати таку безтермінову акцiю - 15% вiд продажу будь-якої одиницi одягу з коллекцiї будуть перераховуватись на допомогу поранених українських  бiйцiв.

Чекаю вас у www.alinay.uamodna.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

30 цікавих фактів, які треба знати про Gucci
Коли ми думаємо про високоякісні бренди, Gucci часто є одним з перших, які спадають на думку. Незважаючи на те, що далеко не кожен може дозволити собі купувати товари Gucci, деякі вважають цей бренд незамінним у своєму гардеробі. Ось 30 цікавих фактів, які ви, можливо, не знаєте про цей висококласний бренд.
Читати більше
МОДНІ КОЛЬОРИ PANTONE ОСІНЬ - ЗИМА 2019/2020
Команда Інституту кольору Pantone опублікувала FASHION COLOR TREND REPORT NY Fashion Week Autumn/Winter 2019/2020, де представила наймодніші кольори майбутньої осені і зими. Саме цей звіт визначає ключові тенденції в області кольору майбутнього сезону.
Читати більше