Кришталевий паркан або що може перешкодити здійсненню мрії?

30 березня 2018
Тетяна

Я думаю, багатьом із нас знайоме відчуття захоплення, коли робиш щось заради своєї мрії. Тоді здається, що ніщо не має стати на заваді досягненню мети і ми відчайдушно віримо у себе і свої сили.

Але трапляється так, що поки робиться справа, запал поступово починає згасати, мотивація падає, а іноді, навіть, довдиться себе змушувати. Куди ж подівся ентузіазм і нестримність? Чому зникло бажання діяти? Ніби кришталевий паркан виріс на дорозі, через який ти бачиш свою мрію, але не можеш до неї дійти.

Хочу запропонувати декілька прийомів, які можуть допомогти.

В першу чергу скажу, що це нормально. Більшості жінок притаманно спочатку запалюватись, як бенгальський вогник, а потім, поступово розкладаючи все по поличках, ставати більш стриманішою та розсудливою. Це і не дивно. Але одразу скажу, що справжні бажання не згасають остаточно, залишаючи вогник, який час від часу спалахує. Це називається натхнення.
 


Тепер  необхідно зрозуміти, навіщо ви робите цю справу. Для цього дайте собі відповідь на наступні питання:
 

  • Що принесе вам результат досягненої мети?
  • Чи будете ви раді, коли зробите це?
  • Чи принесе це вам користь?
     

Якщо відповіді на запитання вас не влаштовують варто замислитись над продовженням справи. Адже ви втрачаєте час, який би могли використати для більш достойного заняття.​


Далі просто уявіть себе, коли ви досягли мети. Задайте собі  наступні запитання:
 

  • Які відчуття?
  • Ви  щасливі?
  • Вам хочеться з кимось поділитися своїми результатами?

Зараз ви створили образ, якого ще не існує, але спробуйте його, так сказати, "приміряти". Чи подобається вам те, що  ви отримали?

І останнє - згадайте, при яких обставинах ви вирішити іти до цієї мети. Що вас до неї підштовхнуло? Чому?
Зазвичай, коли втрачається бажання робити щось - справа не в людині. Тож в першу чергу необхідно попрацювати з самою ціллю, а потім розбиратися із собою. Якщо ви шукаєте натхнення – далеко ходити не треба. Ваші мрії і є вашим натхненням. Згадайте себе в дитинстві! І це приведе Вас до Вашої мрії.

Автор статті: Ольга Мартиненко, консультант бізнес-студії Bogush Time

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com