Кримчанин створив зворушливий мультфільм про Україну

16 серпня 2016
UAPOST.US
Відповідний ролик опублікував блоґер під ніком Ніко Лапунов в соціальній мережі Facebook.

"Моя перша спроба вишитого мультфільму. Принцип зрозумів. Далі буде", – зазначив він в підписі до мультфільму.

На відео, зробленому в новій техніці "вишитого" мультфільму, спочатку показано, як окреслюють межі України разом з анексованим Росією навесні 2014 року півостровом Крим. При цьому автор риторично запитує "Де я?"
 

Потім він хрестиком позначає на кримському півострові, де його рідний будинок, а другим хрестиком, уже на території материкової України, біля Миколаєва, місце, де він знаходиться зараз. І вишиває стежку з стрілок, що символізує дорогу від одного пункту в інший.

Потім вишитий півострів "розсмоктується", від нього залишається ледь помітний слід на тлі вод Чорного моря. Автор показує, що тут, в безбарвній частині, яка вже знаходиться за територією України, в Сімферополі, його душа. А його фізичне тіло – на материковій Україні, в Миколаєві.

"Кажуть, що твій будинок там, де твоє серце. Неправда. Моє серце і мій будинок знаходяться в різних куточках", – свідчить підпис до відео на YouTube-каналі автора.

У той же час одна з користувачок мережі звернулася до автора відео: "Ніко, виший для мене теж сердечко в Керчі. І доріжку з Дніпра". На що він люб’язно погодився.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше