Кріоліполіз: що потрібно знати про процедуру?

14 січня 2020
Редакція

Кожна жінка хоче завжди бути стрункою, мати підтягнуту фігуру, але за статистикою у 8 представниць прекрасної статі з 10 спостерігаються проблеми із зайвою вагою через збої гормонального фону, погане харчування, хронічні захворювання. Щоб зробити фігуру стрункішою, багато жінок, та й чоловіків вдаються до різних косметологічних та хірургічних процедур, які допомагають прибрати зайвий жир. Однією з найбільш ефективних методик сьогодні є кріоліполіз.

Це безопераційна процедура з видалення локальних жирових відкладень, яку полюбили за швидкий та гарантований результат — за допомогою холоду ви стаєте стрункішою до 3 розмірів. Кріоліполіз спрямовано впливає на жирові клітини певних ділянок тіла (включаючи важкодоступні місця).

Принцип дії процедури

За допомогою спеціального апарату з вакуумними насадками косметолог вибірково впливає холодом (до -10 °С) на проблемні зони. При цьому в жировій тканині запускається природний процес апоптозу (руйнування) клітини, однак шкіра та судини не пошкоджуються. Апарат має різні вакуум-насадки для охоплення та обробки конкретних проблемних зон.

Метаболічні процеси фізіологічно виводять зруйновані жирові клітини без запальних наслідків та токсичності для організму. Завдяки цьому процедура має високу ефективність та безпеку, а також пролонговану дію. Один сеанс запускає процес руйнування жирових відкладень, який триває до трьох місяців.

Особливості проведення процедури

Під час процедури пацієнт приймає горизонтальне положення. Проблемну зону (стегна, живіт, внутрішня частина рук) покривають серветкою з розчином для захисту від переохолодження шкіри.

Залежно від величини жирової складки, підбирається спеціальна насадка, яка затягує ділянку шкіри в порожнину та починає охолодження відкладень. Температура знижується поступово до -10 °С, в результаті чого запускається повільний природний процес руйнування жирових клітин, що дозволяє уникнути розтяжок та провисання, шкіра встигає адаптуватися до зміни та зниження об'ємів.

Процедура нешкідлива, тому спеціальної підготовки не потрібно. За 23 дні до кріоліполізу рекомендується збільшити споживання води до 3 літрів на день для запуску лімфи. Результат видно вже після першої процедури: при значних жирових відкладеннях рекомендовано курс кріоліполізу з інтервалом між сеансами 2545 днів. За потреби призначається до 4 сеансів за рік.

Тривалість сеансу залежить від товщини підшкірного жирового шару і може становити до 2 годин. Після сеансу кріоліполізу варто збільшити кількість води та дотримуватися правильного харчування. Протягом 23 днів не можна засмагати, відвідувати сауну або лазню.

Показання та протипоказання

Процедура кріоліполізу показана людям в наступних випадках:

 • незадоволеність обсягами свого тіла;
 • збій в роботі ендокринної системи;
 • сидячий та пасивний спосіб життя.

У порівнянні з іншими методами кріоліполіз має мінімальні протипоказання:

 • наявність кардіостимулятора;
 • вагітність та період лактації;
 • відкриті рани або свіжі шрами на проблемних зонах.

Основні переваги процедури

Головне достоїнство кріоліполізу — знищення безпосередньо жирових клітин. Протягом життя людини жирові клітини не діляться і не множаться, вони ростуть або зменшуються лише в розмірі, залежно від набору або скидання ваги. Після руйнування жирових клітин кріоліполізом та при дотриманні принципів правильного харчування людині не загрожує повторний набір ваги.

Кріоліполіз має такі додаткові переваги:

 • безпека: процедура не впливає на роботу нервової або кровоносної системи, внутрішніх органів;
 • точний вплив: апарат діє в конкретних проблемних місцях, дозволяючи зберегти привабливість форм в області грудей, на сідницях та ін.;
 • безболісність процедури;
 • швидкий результат: після першого сеансу жирова складка зменшується в об'ємі на 30 %, кожна повторна процедура забирає до 50 %;
 • відсутність реабілітаційного періоду: процедура поєднується з повсякденними справами.

Редакція Ua Modna рекомендує проконсультуватися із вашим лікарем перед проходженням будь-яких процедур!


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com