Кремлівський плагіат

В Росії дуже полюбляють говорити про її самобутність, особливість, відмінність від інших, про оригінальність російської культури тощо. Однак насправді багато чого, від самоназви і державних символів до таких побутових речей, як самовар чи мотрійка, було Росією запозичене в інших народів.

Російського в Росії хіба що лапті й щі, та ще "квасний патріотизм" і безмірна зарозумілість. А за фасадом показної величі приховується справжня суть країни-плагіаторки.

Про це розповідається в книжці Володимира Селезньова "Кремлівський плагіат. Від "шапки Мономаха" до кепки Ілліча", яка вийшла у тернопільському видавництві "Мандрівець".

У книжці докладно й аргументовано розвінчується міф про самобутність і винятковість Росії, розповідається про поширені хибні думки з приводу "тисячолітніх російських брендів", що активно пропагуються Кремлем в усьому світі, наводяться численні джерела й ілюстрації.

Книжку можна придбати на сайті видавництва http://mandrivets.com/tovar/kremlivskyj-plagiat-vid-shapky-monomaha-kepky-illicha
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше