Найкращі з найкращих: Книги, засновані на реальних подіях

4 грудня 2017
Аня Остапчук

1. Пола Маклейн "Леді Африка"

Розпочну з того, що книга стала бестселером New York Times та названа книгою року за версією мережі радіостанцій National Public Radio. Я мала це сказати, щоб ви вже з першого речення зрозуміли, авторка написала справді крутий роман!

Розповідь про першу жінку-льотчицю, яка живе бунтарським життям на Африканському континенті. Саме Берил Маркгем першою здійснила безпосадковий переліт через Атлантику зі сходу на захід.

Якщо ви гурман і полюбляєте якісну художню літературу - вам сюди!

Ця історія неодмінно зачепить кожного з вас. Гадаю, вона більшою мірою орієнтована на жінок. У романі фігурує безліч історичних персонажів. Чудова природа та "не такі" як завжди локації. Сила духу, класна вдача та любовні історії - все, чого потребує якісний роман. Звісно, рекомендую, адже головним критерієм є те, що книга здатна перенести вас в іншу епоху і, хто знає, можливо надихне на різкі зміни в своєму житті.
 

2. Елізабет Гілберт "Їж , молися, кохай"

Американка Ліз Гілберт вирішує кардинально змінити своє життя. Вона йде від чоловіка і відправляється у довгу і далеку подорож. Першою зупинкою є Італія. Тут вона вчить італійську та ласує смачною пастою. Далі подорож приводить героїню в Індію. Саме тут вона осягає сенс життя. А на Балі знаходить гармонію з власним "Я".

Ця книга для натхнення. Насправді, я знаю мало історій, після яких так хочеться жити. Сенс життя, здавалось, така важка теорія, але насправді його можна знайти у простих речах.
 

3. Грегорі Девід Робертс "Шантарам"

Бомбей - місто, у якому відбуваються усі події книги. Він задає тон та приваблює своїм яскравим колоритом. Ніколи раніше мені не хотілося в Індію так сильно, щоби побачити її власними очима, як після "Шантарам".

Звісно, ця книга - не для усіх книголюбів, адже це книга-сповідь, де автор не у найкращій манері розповідає про своє життя. Герой роману багато років переховувався від закону, розлучений, позбавлений батьківських прав і це тільки крихти з його життя. Роман буде зрозумілий тим, хто приймає східну душу - вона, як відомо, дуже відрізняється від західної.
 


4. Уоллс Джаннетт "Замок зі скла. Що приховує минуле"

Книга з легкістю завоювала титул сенсація в сучасній літературі. Джаннетт Уоллс, журналістка, всього лиш за декілька тижнів стала однією з найпопулярніших авторів Америки. Як це трапилось? Все просто, стверджує авторка. Вона просто описала своє дитинство і дорослішання в багатодітній і незвичайній сім'ї, де практикувалися вельми шокуючі методи виховання. Довгий час журналістка приховувала своє минуле. Коли згодом до неї прийшло розуміння того, що приховувати тут нічого, а з цього можна зробити цікаву історію - вона почала діяти. Звільнившись від таємниць і почуття сорому, вона зможе прийняти себе і рухатися далі.
 

5. Кейт Меннінг "Моє нечестиве життя"

Ірландська сім'я, де живе героїня Ексі Малдун. Досить швидко дівчина стала сиротою і пізнала всі біди буття. Згодом вона стала акушеркою і досягла небаченого успіху в часи, коли долею жінки були кухня, дитяча та спальня. Дія відбувається в Америці у другій половині 19 століття. Кейт Меннінг не прагне написати біографію місіс Ломан, а навпаки, прагне невимушено та вільно розповісти про важке життя сироти. Вся книга супроводжується інтригою, що в даному випадку дуже важливо.
 

6. Амелі Нотомб "Подив і тремтіння"

Автобіографічний роман, який приніс авторці шалену популярність. Його відзначили головною нагородою в галузі літератури від Французької академії. Амелі Нотомб розповідає про свою роботу в японській компанії та про важкий східний менталітет. Дисципліна, зверхність, відсутність сорому і це тільки початок списку, який нам розкриває авторка книги. Про свої невдачі, приниження і те, що доводилося терпіти - так зване, загартовування духу, після якого Амелі виходить переможцем. Написати про це бестселер, а потім ще й приймати вітання від колишньої зневажливої зверхниці...
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com