Кожному своє "правильно"

15 грудня 2016
Galina Mysliva
Зранку на голодний шлунок випий стакан води, гарно вчись у школі, обов'язково закінчи університет, знайди роботу за фахом, до двадцяти п'яти вийди заміж і народи дитину, а краще дві, при цьому читай класику і не забувай про ранкову зарядку. Скільки разів у своєму житті ви чули поради дотримуватись так званих норм? Доречніше запитати скільки разів ви чули осудження від сторонніх людей при недотриманні "неписаних" правил?

Проблема нашого суспільства в тому, що ми самі його структуруємо, вигадуємо, як нам здається, правильні закони. Ми оцінюємо людей за певними критеріями і осуджуємо, коли вони не відповідають нашим стандартам. В школі треба вчитись неодмінно добре, як що ж ні,то тяжко тобі прийдеться у житті. Після університету, одразу ж потрібно знайти високооплачувану роботу. Якщо з кожним роком твоя платня не збільшується, а про тринадцяту зарплату тобі залишається лише мріяти, тоді й кар'єру твою "кар'єрою" назвати складно. До тридцяти років так і не знайшлося другої половинки, ну то величезний мінус тобі. А ні, ти одружений, але все ще нема дітей і не завів собаку, то що ж в кінці кінців з тобою не так?

На превеликий жаль стереотипне мислення та бажання мести всіх під одну гребінку надалі залишається в тренді. Тяжко сприйняти те, що деякі люди не живуть у твоєму розумінні "правильно", не пливуть за течією, ламають стандарти і загальноприйнята формула робота-дім-сім'я не є для них показником щастя. Та це й не дивно, адже всі ми різні. Одним в провінції прекрасно живеться, а комусь і Нью-Йорка для щастя мало. В кожного свої пріорітети та прагнення. Тому правильно - це жити згідно з нормами моралі, правильно - це старшому в трамваї місце уступити, привильно - це на зелене світло дорогу переходити і якщо провинився вибачення попросити. А в особистому, то кожен сам собі керівник.

Для одних пріорітетом є щаслива сім'я, для других - кар'єрний ріст, а для третіх важлива гармонія та душевний спокій. Для одних  важливий червоний диплом, а іншим байдуже на оцінки; хтось одружується у вісімнадцять, а комусь і в тридцять ще надто рано. А знаєте чому? Та тому що для кожного своє "правильно". Тому не треба осуджувати, не треба ставити людям оцінки. Як то кажуть, не судіть і вам буде мінус один грішок і один плюсик до карми.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше