Козак переможець

Дуже символічний пам'ятник "Козак Переможець" можна побачити у Києві біля головного офісу СБУ на вулиці Володимирській. Його відкрили 2015 року до дня Незалежності України на честь захисників Вітчизни – учасників АТО.
 
Композицію було відкрито художниками та представниками творчої інтелігенції України, які таким чином висловили пошану всім українським воїнам, які протистоять ворогові, що прийшов на нашу землю. За задумом авторів козак-воїн верхом на коні долає двоголового дракона, який уособлює образ зла, що наступає на сході України. І козак і дракон стоять на постаменті у формі карти України.
 

Пам’ятник дуже яскраво та прозоро ілюструє події, що зараз відбуваються в нашій країні. Це знак сили і мужності українського народу в боротьбі за свою незалежність. Перемога буде за нами!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Андрій Котов: "Додому тягне завжди... Немає нічого кращого за вечірній Львів"
Львів'янин Андрій Котов — у минулому колишній курсант Суворовського училища, армієць першої бригади оперативного призначення Нацгвардії "Барс", студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності — поділився своїм досвідом заробітчанства в Чехії та розповів, у якій країні бачить своє майбутнє.
Читати більше