Козак переможець

Дуже символічний пам'ятник "Козак Переможець" можна побачити у Києві біля головного офісу СБУ на вулиці Володимирській. Його відкрили 2015 року до дня Незалежності України на честь захисників Вітчизни – учасників АТО.
 
Композицію було відкрито художниками та представниками творчої інтелігенції України, які таким чином висловили пошану всім українським воїнам, які протистоять ворогові, що прийшов на нашу землю. За задумом авторів козак-воїн верхом на коні долає двоголового дракона, який уособлює образ зла, що наступає на сході України. І козак і дракон стоять на постаменті у формі карти України.
 

Пам’ятник дуже яскраво та прозоро ілюструє події, що зараз відбуваються в нашій країні. Це знак сили і мужності українського народу в боротьбі за свою незалежність. Перемога буде за нами!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Топ-10 цитат із книг, які припадуть вам до душі
Література — це те, що надихає, переносить в інші світи та, як сказав хтось із письменників, дозволяє прожити безліч життів. Читаючи, ти пізнаєш нові культури, аналізуєш життєві ситуації, співпереживаєш, вчишся. Гадаємо, у кожного затятого читця в книгах зустрічалися цитати, повз які важко було пройти. Читайте нашу десятку в статті.
Читати більше
Козацька люлька
Кожний козак мав рушницю, алебарду та шаблю, вміле володіння якими робило його безстрашним та неперевершеним воїном. Про їх походи складались пісні та легенди, ворог тремтів тільки від слова – козак. Люлька для сіроманця була на рівні з добрим конем, гострою шаблею. Звідки ж взялася ця традиція, як і коли потрапив тютюн і люлька до Вкраїни?
Читати більше