Коти, яких спіймали на гарячому (фото)

14 грудня 2018
Ліля Колісник
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся.
Зовсім інша справа, якщо ви на секунду відвернеться — тут їхній спритності немає рівних. Не важливо, смачно це чи ні, якщо це на столі і гідне вашої уваги, значить, справа хороша, треба брати. І ось 11 тому доказів:

"Я потримаю її про всяк випадок"

"Ні про що не шкодую"

"Ніхто не приглядає - значить, нічиє"

"Чим тобі не рибалка?"

"Ти цього не бачив"

"Я хмарка-хмарка-хмарка"

Ідеальний злочин

"Голова пролізла — значить, мені налили"

"Чого дивишся? Може, я вегетаріанцем стану"

"Ти ж поділишся, правда?"

"Що ти знаєш про справжніх хижаків?"

Джерело: fit4brain.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що відбувається з організмом, якщо пити каву натщесерце
Кожен чув, що пити каву натщесерце шкідливо, але про реальні причини майже нікому не відомо. Щоб ви не шкодили своєму здоров’ю, ми розглянемо в подробицях, шкідливо чи корисно пити каву на порожній шлунок і чому.
Читати більше
Золото чи сталь? — 5 феноменальних книг "Книжкового Арсеналу"
Цікавих видань на цьогорічному "Книжковому Арсеналі", який вже розпочав роботу, представлено чимало. Але вибрати з них такі, що заслуговують на особливу увагу — через власну унікальність чи актуальність — не так вже й просто. Тож незайвим буде своєрідний гід по новинках, в якому пропонується вибрати між "золотом" класики і "сталлю" крутих сюжетів.
Читати більше