Коти, яких спіймали на гарячому (фото)

14 грудня 2018
Ліля Колісник
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся.
Зовсім інша справа, якщо ви на секунду відвернеться — тут їхній спритності немає рівних. Не важливо, смачно це чи ні, якщо це на столі і гідне вашої уваги, значить, справа хороша, треба брати. І ось 11 тому доказів:

"Я потримаю її про всяк випадок"

"Ні про що не шкодую"

"Ніхто не приглядає - значить, нічиє"

"Чим тобі не рибалка?"

"Ти цього не бачив"

"Я хмарка-хмарка-хмарка"

Ідеальний злочин

"Голова пролізла — значить, мені налили"

"Чого дивишся? Може, я вегетаріанцем стану"

"Ти ж поділишся, правда?"

"Що ти знаєш про справжніх хижаків?"

Джерело: fit4brain.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

10 таємниць, захованих у всесвітньо відомих картинах
Образотворче мистецтво здатне не тільки надихати, а й мучити наш мозок таємницями і загадками. На полотнах великих художників часто зустрічаються дивні хитромудрі деталі або навіть послання, які піддаються розшифровці тільки через сотні років.
Читати більше
Дружба довжиною в життя: собаки
Кажуть, аби мати найліпшого друга, не обов'язково треба знати людей:) Мова про собак. Ці дивовижні створіння знають про відданість більше, ніж ми. Завжди поряд: підтримають, посумують з вами та ще й захистять. Дружба довжиною в життя. Чотирилапі.
Читати більше