Коти, яких спіймали на гарячому (фото)

14 грудня 2018
Ліля Колісник
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся.
Зовсім інша справа, якщо ви на секунду відвернеться — тут їхній спритності немає рівних. Не важливо, смачно це чи ні, якщо це на столі і гідне вашої уваги, значить, справа хороша, треба брати. І ось 11 тому доказів:

"Я потримаю її про всяк випадок"

"Ні про що не шкодую"

"Ніхто не приглядає - значить, нічиє"

"Чим тобі не рибалка?"

"Ти цього не бачив"

"Я хмарка-хмарка-хмарка"

Ідеальний злочин

"Голова пролізла — значить, мені налили"

"Чого дивишся? Може, я вегетаріанцем стану"

"Ти ж поділишся, правда?"

"Що ти знаєш про справжніх хижаків?"

Джерело: fit4brain.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ТОП-8 способів якісно та ефективно провести час, не витрачаючи при цьому грошей
Оскільки я вивчаю тему мінімалізму і намагаюся активно впровадити її в життя, одного дня в мене виникло запитання: як провести час ефективно і корисно, зберігши при цьому власні кошти? Не засмічуючи навколишнє середовище, не вживаючи пластику тощо. Про це далі в статті.
Читати більше