Космічні еклери від київської пекарні

5 вересня 2017
lesiahello

Останнім часом космічний тренд набув особливої популярності: ми все частіше бачимо елементи космосу  в одязі, взутті, аксесуарах, навіть в макіяжі. Але щоб в еклерах?! Українська кондитерська Мус помістила маленьку галактику і на своїх солодких шедеврах.

Набір еклерів “Космос” складається з п’яти еклерів з різними смаками (класичний ванільний, фісташка, малина, солона карамель, шоколад) під “космічною” глазур’ю. На них - тисячі зірок, і так важко повірити, що це все зроблено з звичайного цукру та барвників. І не дивно, що всі фотографують цих красунчиків. А популярне інтернет-видання Bored Panda навіть піджартовує, що НАСА слід зробити станцію для заправки в Києві :)

Ну і раз ми вже говоримо про еклери і кондитерську Мус, то подивіться на ці милі єдинороги. Аж шкода їх їсти :)

Фото взяті з Інстаграму musseconfectionery.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКОВОРОДИНО-ШЕВЧЕНКОВЕ ПРОЧИТАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Якщо вам до душі компаративістика (або порівняльне літературознавство, що не одне і те ж), то ця книга Леоніда Ушкалова саме вас. А ще в ній популярно розповідається про українську літературу в контексті світової. Ба більше! Популярно про світову літературу в контексті української.
Читати більше
ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше