Копіцентри у Львові. Топ 5 копіцентрів в центрі

7 листопада 2018
Олеся

Чорна медея, Копіцентр

Напевне найвідоміший та найдавніший копіцентр та комп'ютерний клуб в центрі Львова. Усі знають, що тут вам швиденько роздрукують, відксерять в будь-якій кількості і дуже якісно. Жодних чорних полос посеред сторінки чи інших ляпів, цього собі тут не дозволяють.

Кадр, Копіцентр

Копіцентр Кадр працює з 1995 року. Тут Вам нададуть послуги, починаючи від звичайного ксерокса до широкоформатного друку банерів та друку візиток. А також брошурування дипломів, курсових, ламінування документів, набір тексту та інші поліграфічні послуги.

КопіБум, Копіцентр

Все для студенства пропонує копіювальний центр КопіБум. Ксерокс кольоровий та чорно-білий, сканування, набір тексту, брошурування та перепліт, запис на цифрові носії та, навіть, пошук рефератів. Ціни помірні. Копіювальні апарати професійні тож роздрук відбувається швидко. 

Копіцентр на Костюшка

Найбличий до університету Франка та до кожного студента, що тут навчається. Сюди забігають викладачі швиденько роздрукувати роздаткові матеріали, студенти, щоб відксерити лекцію. А також тут роздрукують фото, заламінують документи чи вкладуть у перепліт ваш реферат, курсову чи диплом.

Інтегратор, оперативна поліграфія та копіцентр

Вигідні ціни на всі поліграфічні послуги. Працює комп'ютерний клуб, копіцентр та поліграфічний відділ. Пропонують усі види послуг, починаючи від ксерокса та роздруку в малих розмірах до широкоформатного друку та бізнес поліграфії, брошурування та зшивання.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше