Комусь дуже треба "завалити" чеченську тему в Україні

Останнім часом часто стаю свідком "накидів" на чеченців в українському сегменті Інтернету. Все почалося ще після спроби замаху на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, коли начебто свідомі українські патріоти, серед них відомі волонтери та активісти, почали поширювати інформацію в стилі "не все так однозначно" та фейки з російських пропагандистських сайтів, таких як "Антифашист" та "Русская весна", за якими повторювали "Страна.юа" Гужви. Все це також подавалиося з-за російського кордону особами на кшталт "руського ліберала" Голишева з Ростова-на-Дону, "друга грузинів" росіянина Олєга Панфілова та Інтернет-тролями. Все це підхоплювалося у нас й доповнювалося власними "тарганами" й стереотипами у головах й поширювалося далі, при цьому майже ніхто не намагався зупинитися й задуматися, звідки вітер віє.

Ця хвиля з часом вляглася. Але 13 серпня, після розгортання великого прапора Ічкерії на Майдані Незалежності у Києві, у мережі знову почали з’являтися поодинокі спроби поширити сумнівну інформацію з підозрілих джерел, яку вкидали одразу, без намагання перевірити й подумати – звідки вона, навіщо й ким вкинута.



А тепер давайте пригадаємо, яка країна влаштувала дві страшні війни проти Ічкерії, вбила 300 000 чеченців, із них 42 000 дітей, яка й досі продовжує їх винищувати. І країна ця – Росія. Країна, яка після війн в Ічкерії та Грузі прийшла до нас, окупувала Крим, розпочала війну на Донбасі.

І тепер питання – кому невигідна підтримка Ічкерії та чеченців в Україні? Із ким в унісон звучать ті, хто поширював сумнівні чутки? Комусь треба "завалити" будь-яку можливість підтримки Ічкерії в Україні. І цей хтось має недобрі наміри й російський слід.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Олександра Васюта Олександра Васюта 14 листопада 2017
Дякую, Віталію. Згодна з вами. На жаль, наразі після загибелі Аміни ічкерийский рух в Україні є в невизначенному стані.
Віталій Віталій 17 серпня 2017
У цьому випадку геть недоречно виправдовуватись перед різним московітським дріб'язком. Єдине, що засмучує, що найбільший прапор Ічкерії в Україні треба було демонструвати ще за часів Джохара Дудаєва - і як символ підтримки Великої України визвольної боротьби чеченського народу, і як роздмухування сепаратизму серед інших народів, поневолених Імперією зла Московією. Тобто, ще на початку 90-х. У такому випадку, на сьогодні ця Імперія зла вже би валялася на смітнику історії. І не було би жодних АТО. А була би Велика Україна, яка, значно збільшившись у своїх "габаритах" (за рахунок приєднання до себе етнічних українських земель, включно із далекосхідним Зеленим Клином), стала би світовою потугою Міжмор'я, союзницею США і альтернативою старій Гейропі. Та хіба могли тодішні кравчуки, кучми та інші гречкосії й свинопаси (колишні другосортні комуняки) стати пасіонаріями задля розбудови цієї самої Великої України? Та тішить, що, нехай із значним запізненням, українці нарешті чинять правильно. І не лише з підняттям у себе прапору гордої і дружньої Ічкерії.
Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше