Кому належить історія?

16 лютого 2018
МГО "СІЧ"

Можливо, українське суспільство уже звикло чути скандальні та одіозні заяви представників польської влади щодо спільних з українським народом сторінок історії. Нещодавно (01.02.2018) польський сейм прийняв скандальний "Бандерівський закон", що частково обурив українське суспільство. Водночас через декілька тижнів (11.02.2018) прем'єр-міністр Польщі порівняв діяльність гетьмана Богдана Хмельницького з діяльністю очільника ІІІ Рейху - Адольфом Гітлером. Попри складні та суперечливі аспекти історії України і Польщі, сьогоднішні дії та заяви польської влади мають здебільшого іншу причину й мету.Основою для подібних провокативних рішень з боку сусідньої держави є її внутрішньополітична ситуація. Вдало маніпулюючи історичними подіями, польські політики намагаються зміцнити свої власні позиції на політичній арені країни та в окремих випадках здобути більшу прихильність електорату. У цій ситуації українська влада веде доволі пасивну політику, тим самим дозволяючи й далі використовувати історичну пам'ять в політичних баталіях сусідньої держави.

Сьогодні українські політики й суспільство загалом  повинні зрозуміти, що лише політично сильна Україна, яка принципово та рішуче захищає власні інтереси, зможе ефективно протистояти подібним заявам та діям будь-якої країни. Лише після розуміння необхідності відстояти власну позицію, зокрема, погляду на історичні події, можливий справжній конструктивний двосторонній діалог та ефективні рішення.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як соціальні мережі витіснили книги з нашого життя
Журналістка Зої Вільямс поділилася з британським онлайн-виданням The Guardian своїми спостереженнями щодо нинішнього покоління, яке, на її думку, набагато більше часу витрачає на соціальні мережі і месенджери, ніж на читання книг.
Читати більше
5 країн, яких можуть не побачити на карті світу наші діти через незворотні природні катаклізми
Даний матеріал дасть невтішні прогнози для 5 країн світу, які, на думку і за підрахунками вчених, можуть зникнути з обличчя землі найближчими десятиліттями.
Читати більше