Кому "болить" трагедія в РФ, можуть заспокоїтися - винні знайдені

29 березня 2018
Василь Федорів

Ну нарешті влада визначилася, хто винен в кемеровській трагедії. Кемеровський губернатор, перший заступник АП РФ Кірієнко, сам Путін понесли тривожну звістку про те, що деструктивні сили розпалюють і підбурюють народ. Путін натякнув на злісних ворогів, які кубляться, в тому числі, й за кордоном.

"... Слідчий комітет повинен не допустити виникнення паніки через розповсюдження в соціальних мережах недостовірної інформації про пожежу в Кемерово, заявив президент Володимир Путін. Він назвав також, кому вигідні ці вкидання..." (www.rbc.ru)

Ліквідація наслідків йтиме за двома напрямами, які вже визначені: йде гарячковий пошук стрілочників, ранг яких весь час знижується – зараз винними вже називають білетерів, які замкнули і не вивели. З іншого боку, йдеться про зовнішні щодо злочину сили, на яких покладають провину за "розпалювання". Хто саме довів ситуацію до загибелі десятків людей – в цьому контексті вже не з'ясовують. Просто тому, що доведеться здавати своїх, а це виключено.

Тому потрібно терміново переводити увагу і малювати помилкові цілі, щоби, борони Боже, не кинути тінь на справжніх вбивць. Набагато комфортніше вважати, що це не вони довели до такої катастрофи, це їх атакували вороги, які заважають спокійно жити. 
 

Путін, повернувшись з Кемерово, потрапив у звичну обстановку, де не потрібно йти до цих незрозумілих людей, говорити їм щось. Простіше роздавати цінні вказівки і працювати на камеру. А тому й виглядає набагато бадьорішим і суворішим, знову увійшовши в роль грізного царя.

Але дійсність вносить постійно корективи. Ось у Петербурзі горить висотка на Піонерській. Жителі з двадцятих поверхів і вище фактично замкнуті – пожежних драбин по довжині не вистачає: "...в будинку, що горить, на Коломяжському намагаються зняти мешканця з 23-го поверху. Як передають "Фонтанці" очевидці, в даний час з вікна квартири на 23-му поверсі майже цілком висунулася людина, її намагаються зняти за допомогою драбин. "До 19-го поверху вона піднялася і зупинилася", – діляться спостереженнями читачі. Раніше фігури мешканців були помічені у вікнах двадцятого поверху..." Але ж хтось давав дозвіл угвинтити на п'ятачок висотні будинки, не дуже турбуючись – а що, якщо якась НП вгорі? Є чим дістати людей? Чи знову темні сили з-за кордону підписували дозволи?
 

 

Або, знову ж таки, паралельно горить величезний автосалон на Савушкіна:

І знову: хтось же погоджував розміщення в житловому районі займисто-небезпечного об'єкту з наявністю чималої кількості різноманітних ПММ, які неминуче будуть на такому об'єкті.

У Москві МНС (одночасно з вищезазначеними подіями) розсилає попередження про проблеми з розсіюванням шкідливих речовин і просить не виходити без потреби з дому. А пояснення просте – знову пішли викиди сірководню зі звалищ – теплішає, ось вони і починають "газувати". А хто наказав закрити звалище в Балашисі, не обладнавши при цьому нові майданчики? Та Путін і наказав. Особисто. Кинув царське слово. Тому решта звалищ почали приймати додаткові об'єми, сморід від яких і накриває все Підмосков'я і Москву. Чи це Трамп якийсь наказ видав?

Самі, все самі. Саме ті, хто сидить на керівних посадах і вбиває Росію –  як в переносному, так і в прямому розумінні. Відводячи увагу від себе і своїх власних злочинів проти народу. А дехто з українців ще співчуває цій злочинній державі та її не менш злочинному народу, який щойно подовжив перебування Путіна на троні.

Росія є Абсолютним Злом, яке треба знищити.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше