Коли вона прихилила полотно неба україни

Коли ВОНА прихилила Полотно Неба, щоб Вогнем гоїти Язви України, Месія падав Згори зустрітися. Летів і щомиті Очі Йому заліплювали брижі Крові, що сочилися з Язв Неба України. Очі захищалися повіками, але віки замели Сніги й Очі ніяк не могли звикнути до Правди Яви. Вітер дув з такою силою, що Кров не витримувала тяжіння молекул Правди й перетворювалася на Воду. Падала кривава Ріка, маркуючи Місце чергового всесвітнього Потопту Істини.
Леся підняла смолоскип у руці й обвела довкола Неба, щоб Гостеві видніше було опускатися до Столу Руїни. Рука гойдалася, борючись із Вітром, виобразнювала контур України.
Месія споглядав картину Згори й не йняв Віри: Одна, Сама, Маленька Українка стояла супроти всіх Сил Зла, сміючись навстрічу Його Правді! Мурашки проповзли по спині, дотяглися горла й стиснули тугі Пелюшки Свободи, якою ВІН огорнув усіх спраглих Правди Небесної на Землі лиха Свого. Кров і Правда творили Хаос, але ВІН наполегливо линув Долу, не зважаючи на заборону Отця.
Почуття Любові - аж до відречення від Себе - після розмови з Міріам ще не вщухли у Його Серці. Ота Маленька, Худа й Виснажена Любов’ю до Нього Міріам, котра ненавистю до Його ворогів знищила Його Заповіт Серця і наступила на болюче місце в мозку, все ще ввижалася в Тій, до Котрої ВІН опускався, плутаючись у думках. Кроваві потоки Небесної Кари поглинали невтішні Думки й вони стікали вниз зі страшним свистом, аби заглушити біль, що підіймався Д’горі  від Язв України.
ВІН оглянувся на Сонце, щоб зміцнити ВОЛЮ, але Сонце Йому вказало на смолоскип у руках Лесі, мовляв, у Неї, Одержимої, навчися!
ВОНА знову й знову розмахувала вогненним скальпелем, аби потоки язвенного бруду згорали й очищали шлях Тому, котрий, назвавшись Сином Божим і розп’явшись, помер каменований, зруйнувавши Міф про Силу ОТЦЯ, але утвердив Міф про силу Любові. І був символічно відновлений у Тілі, щоб прийти до Неї й НАВчитися Силі ПРАВди, котра Язвами пробиває собі дорогу в Небо, Д’горі, де Суд кровавий все ще теребить «Вільні Душі в світі зневолених». 
ВІН, врешті-решт, торкнувся Землі КРАЮ, протер Очі й сахнувся Її Погляду. Там, у кринях зіниць, запеклася ПРАВда про той КРАЙ, якого ВІН шукав, але так і не знайшов, марнуючи ЧАС серед Пустелі. Вмить ВІН змахнув руками Вогонь смолоскипу, пропустив Його крізь Її Очі й спалахнув силою Каяття, згораючи дотла.
ВОНА проводжала Його ефірне Тіло НеСвободи Поглядом Вічності й спостерігала за Небом, котре затягувало Шкіру на місцях Язв.
Україна вмивалася Ранковим Сонцем, гуртуючись до Воскресіння.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше