Коли відчуваєш непідробне почуття психологічного благоолуччя,
або про SWAP-party - Тотальне осіннє розвантаження на вечірці з обміну одягом в просторі ScvotParty на Терещінківській, 17А

11 вересня 2021
Akme-Ukraine

Захаращений простір можна сприймати як своєрідний прояв заплутаності й нечіткості мисленнєвих схем. Це вони не відпускають з вашого життя непотрібні речі, перетворюючи комфортне повсякдення на тортури й суцільні випробування.

Що робити? Ви й справді думаєте, що це ваша власна проблема? Ні, шановні, це питання світового масштабу. Тому й засновано Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», який відбудеться 18 вересня 2021 року. І цього року нам всім вельми пощастило — цей день співпав з SWAP-party – Тотальним осіннім розвантаженням на вечірці з обміну одягом в просторі ScvotParty на Терещінківській, 17А.

А можливо ви ще не чули про Squat 17b yard cafe ? Тоді вам туди просто обов”язково! Там - секретне подвір'я на місці сквоту: "СКВОТ 17Б", де кав'ярня та бар. І працюють вони з 2015, а існують - з 2007 року!

Організатор заходу - C-Element. Fresh fashion territory. Повірте, все організовано чемно, з повагою до відвідувачів і їхнього прагнення, щось-таки змінити в своєму житті. Приходьте, але перед тим прочитайте про умови заходу: https://www.facebook.com/events/166812708901417/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22discovery_top_tab%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D.

І з «World Cleanup Day» та SWAP-party, друзі!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше