Коли народжується ВЕЛЕТ (духу)?

27 червня 2014
Юлія Василів
Чим швидше відмовимося  від усіх ДО і ПІСЛЯ, ЗАВТРА і ПІСЛЯЗАВТРА, а будемо просто – тут і зараз.

Саме тоді чистота розуму і думки блискавично змінюють швидкість дії. Проте дії, базованій на іншому мотиві.
В цей момент велет духу починає своє становлення - крізь весни, юність і нерозуміння він поривається назовні.
Йому важко. Дуже важко. Адже стандартна карта дій передбачає зовсім інший маршрут.

Насправді таких карт безліч – навіть більше: з них, цих карт можна розводити вогонь і спостерігати за тим, як найбільша механіка життя перетворюється на щось тлінне…  Хоча її повна відсутність не можлива. І оце балансування на межі стає найбільшим викликом – але і найбільшою зоною зростання та усвідомлення.

Так важливо відкрити велета…  В собі.

Адже тоді стане можливим те, чого так часто уникаємо – життя із собою. Не без проблем, не без викликів, але із спокоєм та розумінням, що "я рухаюся своїм шляхом". І вже від однієї цієї фрази спокій наповнює душу, змушую відчувати невідворотність такого шляху, невідворотність реалізації себе – по-своєму.

Тоді ВЕЛЕТ стане на ноги – і ще більше відкриється для подальшого безперервного зростання. 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше