КОЛИ МЕНЕДЖЕР «ЧОЛОВІЧОЇ» КОМПАНІЇ
 ВІРИТЬ У СИЛИ ЖІНОК БІЛЬШЕ, НІЖ ВОНИ САМІ,
АБО
ПРО ДРУЖНЮ ДО ЖІНОК ВЕЛИКУ ТЕХНІКУ ВОЛЬВО

24 травня 2019
Akme-Ukraine

Одного прекрасного травневого дня менеджер Компанії ЕТС, яка сьогодні є офіційним дилером Volvo CE в Україні, переконав нас в тому, що техніка, яку він представляє широкому загалу, це справжній витвір мистецтва. Проте, іі не варто остерігатися  або дивитися на неї зі сторони, а навпаки, слід вдертися в кабіну машини і «покерувати» «зразком сучасної технічної думки». Що ми й зробили.

Кабіна – простора, комфортна й вельми придатна для перебування там жінки. Дві педалі – газ і гальмо,  джойстик для поворотів машини… і все!!! Ви готові до керування цією дивною технікою!

А ось сходи на тоненькі підбори не розраховані: можуть застрягти в прорізах.

Починаємо торкатися приладів, і машина відповідає на наші дії. «Працюємо» й розмірковуємо вголос: якщо виробники техніки – всесвітньо відома  компанія Volvo Construction Equipment, а також офіційний дилер Volvo CE в Україні – ТОВ «ЕТС», впевнені в придатності управляти нею і чоловіками, і жінками, то чому, чому серед операторів немає українок?

А й справді. Метою заходу є популяризація професії оператора, вдосконалення своїх умінь і навичок, а також просування цієї діяльності  серед молодого покоління й широкої громадськості. Та жінок за три роки не було жодного разу…

А чоловіки беруть участь не просто із задоволенням, вони у захваті. Конкурси на професійну майстерність настільки цікаві, а колеги такі вправні, що ніхто голови не повертає у бік красунь, які спостерігають за подією зі сторони.

А втім, ми не гаємо часу і перевіряємо в інтернеті, чи є жінки оператори великої техніки. І отримуємо таку інформацію: в Європі траншеї і інші роботи помірної важкості виконують за допомоги техніки жінки, а серед слов’янок є такі, що беруться забудь-які завдання і справляються з ними, управляючи такими ж «монстрами». Почитайте і переконаєтесь.

Ось наступного року знову відбудеться захід-презентація із конкурсами і змаганнями, з призами й гостинцями, з жартами і музикою. До того ж, цього року переможці змагань на гусеничних екскаваторах та навантажувачі стали фіналістами України и отримали шанс брати участь у змаганнях за чемпіонський титул на Європейському фіналі в Швеції.

Ну, що, зустрінемося за кермом останніх зразків великої техніки? Компанія ЕТС, офіційний дилер Volvo CE в Україні, з повагою і турботою про наше майбутнє знову запросить українців на традиційне щорічне змагання «Operators Club». І хоча цей захід — це простір зустрічі професіоналів-операторів важкої дорожньо-будівельної техніки, і проводиться в Європі понад 20 років, вже три роки ми маємо задоволення брати участь у заходах у Києві,

  І просто для інформації. Запідозрити організаторів у виключно комерційних цілях вкрай складно, бо стати членом Клубу та взяти участь у змаганнях може кожен оператор, незалежно від того, на техніці якого виробника він працює. Сам захід безкоштовний. А задоволення від нього, повірте, безмежне.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше