Колоритні полотна Михайла Заблодського

20 квітня 2018
Олена Українка

Сьогодні хочемо познайомити вас із талановитим українським художником Михайлом Заблодським. Його яскраві картини, створені у стилях імпресіонізму та експресіонізму, захоплюють уяву і переносять у фантастичні світи.

ukraineartnews.com

Все життя художник обожнював мистецтво, і не тільки живопис. Його цікавили архітектура, анімація, кінематограф, скульптура... Саме тому Михайло намагався спробувати себе у багатьох напрямках.

 ukraineartnews.com

"Я знімався у кліпах, в дитинстві займався скульптурою, танцями, анімацією, а недавно навіть почав писати сценарії і малювати дуже незвичайні, максимально близькі до живопису, комікси. Люблю, коли в роботах є певна загадка, таємниця, інтрига. Живопис не повинен сліпо повторювати природу, він розширює наше сприйняття реальності, загострює його", - поділився художник. 

ukraineartnews.com

На стиль Михайла вплинуло дитяче захоплення архітектурою та історією. Адже більшу частину життя він хотів бути архітектором або археологом. Але живопис переміг... Сьогодні Михайло - постійний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Його оботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Англії.

Джерело: Ukraine Art News

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше
УКРАЇНСТВО МІЖ ДВОМА НЕУКРАЇНСЬКИМИ РЕВОЛЮЦІЯМИ
На порозі революції 1905 р. немасовість, відсутність тривкого пов'язання з громадою на цілому етнічному терені, амбівалентність та схильність до угодовства далі залишалися відмітними рисами національно свідомого українства. "Колір часу" між тим невблаганно змінювався...
Читати більше