Колоритні полотна Михайла Заблодського

20 квітня 2018
Олена Українка

Сьогодні хочемо познайомити вас із талановитим українським художником Михайлом Заблодським. Його яскраві картини, створені у стилях імпресіонізму та експресіонізму, захоплюють уяву і переносять у фантастичні світи.

ukraineartnews.com

Все життя художник обожнював мистецтво, і не тільки живопис. Його цікавили архітектура, анімація, кінематограф, скульптура... Саме тому Михайло намагався спробувати себе у багатьох напрямках.

 ukraineartnews.com

"Я знімався у кліпах, в дитинстві займався скульптурою, танцями, анімацією, а недавно навіть почав писати сценарії і малювати дуже незвичайні, максимально близькі до живопису, комікси. Люблю, коли в роботах є певна загадка, таємниця, інтрига. Живопис не повинен сліпо повторювати природу, він розширює наше сприйняття реальності, загострює його", - поділився художник. 

ukraineartnews.com

На стиль Михайла вплинуло дитяче захоплення архітектурою та історією. Адже більшу частину життя він хотів бути архітектором або археологом. Але живопис переміг... Сьогодні Михайло - постійний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Його оботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Англії.

Джерело: Ukraine Art News

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оренда квартири на два дні, або Як провести вихідні з рідними чи друзями
Подорож до якогось нового міста — це завжди цікава та захоплююча подія. Але для того, щоб повністю насолодитися поїздкою, треба заздалегідь подбати про оренду комфортного житла.
Читати більше