Колесо життєвого балансу

Коли ви відчуваєте, що життя летить шкереберть і не знаєте як все змінити, можна пройти простий тест. Це допоможе краще зрозуміти себе, визначити, якій частині вашого життя потрібно приділити увагу.

Варто звернути увагу на наше колесо. Якщо певні сектори мають малу кількість балів - це зони, над якими варто працювати у майбутньому. Потрібно прагнути до круглого колеса, адже коли колесо не рівне, воно не може котитися. Саме тому у нашому житті виникають труднощі. Ми не відчуваємо балансу, перстаємо бути успішними. 

Отже, знайдіть декілька хвилин для себе. Візьміть аркуш білого паперу та зробіть в середині крапку, а потім проведіть 8 променів від неї. Так, щоб можна було утворити 8 рівних секторів. Приблизно, як на малюнку нижче. Підпишіть кожен сектор, або позначте так, щоб вам було зрозуміло.

Після того, як ви визначите сектори, над якими потрібно працювати, напишіть три кроки які допоможуть покращити ваш стан. Наприклад, якщо у вас низька оцінка у секторі "здоров'я та спорт", то трьома кроками покращення можуть бути: ранкова пробіжка, відмова від користування ліфтом, вживання щодня 1,5 л. води.

Успіху вам та будьте здорові!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше