КМ-Букс запрошує на зустріч з Фредериком Беґбедером у Києві

6 вересня 2018
Редакція

ФРЕДЕРИК БЕҐБЕДЕР ЗНОВУ В КИЄВІ!

17 вересня до Києва завітає найвідоміший сучасний французький письменник та публіцист, сценарист та актор Фредерик Беґбедер! Це знакова літературна подія, адже письменник такого рівня завітає до України на запрошення видавництва. Візит Фредерика Беґбедера в Україну організовує "Видавнича група КМ-Букс".

17 вересня у книгарні «Буква» по вул. Богдана Хмельницького, 3-Б, із 17:30 до 19:00 відбудеться презентація нової книжки Фредерика Беґбедера «Життя без краю», яка вийшла з друку українською мовою від «Видавничої групи КМ-Букс».

 ЖИТТЯ БЕЗ КРАЮ

ФРЕДЕРИК БЕҐБЕДЕР

«Життя — це масове убивство. 59 мільйонів смертей на рік. 1,9 на секунду. 158.857 щодня. Заки ви прочитаєте цей абзац, на світі вже помре зо двадцять людей, а якщо ви читаєте повільно, то ще й більше. Загальна байдужість косить людство. Але чому ми терпимо цю щоденну бійню під приводом того, що це природний процес? Раніше я думав про смерть раз на день. Але перетнувши межу в півстоліття, я почав думати про неї щохвилини. Ця книжка розповідає, як я вчинив, щоб не померти безглуздою смертю, як усі решта. Нема дурних помирати без боротьби».

— Ф. Б.


Переклад з французької Л. Кононовича.

«Часом єдиний спосіб перевірити, чи ще я живий, полягає у перегляді моєї сторінки у «Фейсбуці»: скільки осіб уподобало останній мій допис. І якщо тих уподобайок понад сто тисяч, я відчуваю, як у мене настає ерекція».

— Фредерик Беґбедер.

Це не перше видання автора українською мовою. Раніше відбулися релізи таких світових бестселерів Фредеріка Беґбедера як «99 франків», «Кохання живе три роки» та «Ідеаль», які були успішно екранізовані у однойменних фільмах. Також українською мовою можна прочитати книгу, яка містить зібрані за останні п'ятнадцять років інтерв’ю з такими відомим особистостями, як Умберто Еко, Бернар Франк, Мішель Уельбек, Бернар-Анрі Леві «Бесіди нащадка епохи», історію кохання двох непересічних особистостей «Уна і Селінджер», та автобіографічний роман Фредеріка Беґбедера «Французький роман».

Варто зазначити, що одразу після автограф-сесії відбудеться ще один захід на «Південному Березі Києва» (Труханів острів), де журналісти зможуть поспілкуватися з зірковим гостем та отримати відповіді на свої запитання у неформальній обстановці!


Для того, щоб потрапити на Q&A захід, просимо Вас акредитуватися за лінком: https://is.gd/qNRqxO  до 10 вересня 2018 року включно. Акредитація безкоштовна. Прохання реєструвати не більше двох представників від ЗМІ.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ФРЕДЕРИКА БЕҐБЕДЕРА У КИЄВІ НА 17 ВЕРЕСНЯ:

17:30 – 19:00     Презентація книги та автограф-сесія. На цей захід відкрито попередню реєстрацію: http://clc.to/yMC2tg

Локація: Книгарня «Буква» на Б. Хмельницького, 3-Б.

20:15 – 21:30     Презентація книги, перегляд фільму «Ідеаль» під відкритим небом, та прес-сесія для журналістів у невимушеній атмосфері локації.

Лінк на акредитацію ЗМІ: https://is.gd/qNRqxO

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

22:00 – 01:00     Вечірка «Життя без краю» на честь Фредеріка Беґбедера!

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

КАМПАНІЯ ПРОСУВАННЯ:

  • Брендування вітрин книгарень мережі «Буква» (серпень-вересень 2018);
  • Розміщення об’ємних викладок книг та рекламних матеріалів у вхідних зонах та жанрових відділах РТТ клієнтів;
  • Розміщення рекламних банерів в інтернет-магазинах kmbooks.com.ua, bukva.ua та партнерських ресурсах;
  • Розміщення анонсів у соціальних мережах КМ-Букс, Буква та партнерів проекту;
  • Проведення розіграшів та активностей в соціальних мережах КМ-Букс, Буква та партнерських сторінках;

ФРЕДЕРИК БЕҐБЕДЕР — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Вважається одним з найцікавіших сучасних письменників Франції.

У 25 років закоренілий гуляка Фредерик Беґбедер видає свій перший роман. Тоді він починає співпрацювати з журналами Globe, Elle, Voici, вигадує рекламні слогани для Young and Rubicam, з'являється на телебаченні Paris Première, знімається в порнографічному фільмі «Донька лодочника», керує журналом NRV та продовжує писати. Після звільнення з Young and Rubicam він написав скандальну книгу «99 франків», яка вийшла з друку українською мовою в «КМ-Букс» у 2016 році.

 «У кожній з моїх книг я щось втрачаю: „Відпустка у комі“ — 10 років нічного життя, „Кохання триває три роки“ — мою колишню дружину, „99 франків“ — 10 років реклами. Я за літературу „випаленої землі“. Щоб позаду залишалися палаючі руїни. Це так як ментальний стриптиз. Ось я літературний Чіп і Дейл».

Фредерик Беґбедер цікавиться не лише літературою, але й рекламою, телебаченням, журналістикою. Веде колонку у виданні «Le Figaro Magazine» з 2010 року. Фредерик Беґбедер є засновником та генеральним секретарем літературної премії, яка щорічно присуджується перспективним французьким авторам «Prix de Flore». Разом із Жан-Марі Перьє є співавтором документального фільму про Джерома Селінджера, та є режисером фільму «Ідеаль», знятим за мотивами його роману «Ідеаль, або На поміч, пардон».

У 2016 році на запрошення Видавничої групи КМ-Букс, Фредерик Беґбедер відвідав Україну в рамках презентації своїх чотирьох книг в українському перекладі у книгарні «Буква» та на Львівському Форумі Видавців — «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання живе три роки» та «Бесіди нащадка епохи».

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше