Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла 750 000. Це 16-й показник у світі

30 листопада 2017
Андрій К.
Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла позначки в 750 тисяч. Про це повідомляє ain.ua з посиланням на організацію.
 
ain.ua
 
За цим показником українська "Вікіпедія" знаходиться на 16 місці у світі. Втім, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України та засновник ГО "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич зазначає, що по загальному обсягу тексту "Вікіпедія" українською мовою ще вище - на 12 місці.


 
750 000-ю стала стаття "Комітети Європейського парламенту". Її створив Антон Обожин, який редагує "Вікіпедію" під псевдонімом Tohaomg.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше