Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла 750 000. Це 16-й показник у світі

30 листопада 2017
Андрій К.
Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла позначки в 750 тисяч. Про це повідомляє ain.ua з посиланням на організацію.
 
ain.ua
 
За цим показником українська "Вікіпедія" знаходиться на 16 місці у світі. Втім, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України та засновник ГО "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич зазначає, що по загальному обсягу тексту "Вікіпедія" українською мовою ще вище - на 12 місці.


 
750 000-ю стала стаття "Комітети Європейського парламенту". Її створив Антон Обожин, який редагує "Вікіпедію" під псевдонімом Tohaomg.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше