Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла 750 000. Це 16-й показник у світі

30 листопада 2017
Андрій К.
Кількість статей в українській "Вікіпедії" досягла позначки в 750 тисяч. Про це повідомляє ain.ua з посиланням на організацію.
 
ain.ua
 
За цим показником українська "Вікіпедія" знаходиться на 16 місці у світі. Втім, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України та засновник ГО "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич зазначає, що по загальному обсягу тексту "Вікіпедія" українською мовою ще вище - на 12 місці.


 
750 000-ю стала стаття "Комітети Європейського парламенту". Її створив Антон Обожин, який редагує "Вікіпедію" під псевдонімом Tohaomg.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше