Кібербезпека України починається отак...

6 вересня 2021
Akme-Ukraine

Працювати із загрозами можна по-різному. Проте, їх попереджати - накращий спосіб. 

Переймаючись цими питаннями, національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО разом із CRDF Global в Україні провели непересічний захід - Cyber Education Day 2021.

Два дні роботи для його учасників стали двома днями свята.

Поради щодо навчання, працевлаштування та перспективи на ринку праці,

відпрацювання інженерно-технічних навичок, можливість відчути себе спецагентами, попрацювати по напрямках forensic, web, Network, mobile, blockchain по детальним сценаріям, знайти прапори у мережі, відновити доступ до біткоїн гаманця, підібрати пароль адміністратора, встановити джерело фінансування та способи відмивання грошей у заданому гаманці - це далеко не повний перелік тих можливостей, які надали організатори цієї події.

Хроніку події див. на https://www.facebook.com/events/2586286588183214 , а деякі моменти — на фото.Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше