Казки, що розмовляють трьома мовами – неймовірна серія розумних книг від Smart Koala

21 лютого 2018
Редакція
На початку 2017 року українська компанія "Смарт Коала" представила інноваційний продукт для вивчення іноземних мов – стартовий набір з Розумною Ручкою та книгою "200 Перших Слів". Інтерактивна Розумна Ручка допомагає дітям вивчати нові мови в аудіо-візуальний спосіб. Спеціально запрограмований механізм відтворює слова та діалоги на сторінках книги людськими голосами! Все це відбувається трьома мовами: англійською, українською та російською.
 
Книга відкрила новий підхід у навчанні дітей від 2 років. Після схвалення продукту українськими споживачами, компанія випустила продовження книги "200 Перших Слів" - Сезон 2 та Сезон 3.
 
Молоді розробники активно продовжують свою роботу для реалізації своєї місії – розвивати талант кожної дитини завдяки інноваційній системі навчання. Свою систему розробники бачать як "дерево пізнання".У 2018 році компанія "Cмарт Коала" порадувала своїх шанувальників неймовірною новинкою для наймолодших учнів – Набір Розумних Казок "Світові класичні казки".
 
Набір складається з 4 всесвітньовідомих казок: "Червона Шапочка", "Попелюшка", "Щасливий Принц" та "Піноккіо". Тексти надруковані та озвучені 3 мовами – англійська, українська, російська. Принцип дії Ручки та книг залишається незмінним. На малюків чекають яскраві історії та діалоги персонажів, що поступово оживають на сторінках казок. Відомі герої класичних творів ведуть дітей у власну історію. Діти відчують справжні емоції, переживання та радості всіх дійових осіб казки. Крім того, на сторінках книги підготовлено 45 пізнавальних ігор для дітей та додаткова (альтернативна) функція запису власного голосу для батьків. Читайте та озвучуйте улюблені казки самостійно.
 
З продуктом Smart Koala дитина може займатися як самостійно, так і з батьками, чи дідусями та бабусями. Система навчання є мобільною, інтерактивною та простою у використанні.

Матеріал усіх книг – простий, але цікавий, сучасний, але зрозумілий для всіх поколінь. Разом зі Smart Koala дитина дошкільного віку вивчає іноземну мову та паралельно розвиває зорову і слухову пам’ять. Чудовий вибір для батьків та їхніх маленьких дослідників!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як бабуся зі своїм онуком розважаються самі та веселять людей у цілому світі
У будь-якому віці є місце для креативу. Двадцятисемирічний Росс Сміт і його 93-річна бабуся Пауліна на відмінно це підтверджують. Маємо для вас багато фото, які неодмінно піднімуть настрій.
Читати більше